Konkursy artystyczne w roku szkolnym 2021/2022:

1. Konkurs Fotograficzny „Najpiękniejsze drzewa Warszawy”:

– kategoria klas 1-3

I miejsce: Weronika Kolińska – kl. 1A, Joanna Kuśnieruk – kl. 3B, Łukasz Kosiorek – kl. 3C;

II miejsce: Aleksandra Kalinowska – kl. 1B, Jan Śmigiera – kl. 1B, Antoni Kulesza – kl. 1D, Damian Galik – kl. 2C, Jan Witkowski – kl. 3B;

III miejsce: Julia Groszek – kl. 1A, Julia Jendrzejewska – kl. 1A, Zofia Śpiewak – kl. 1A, Zofia Topolska – kl. 2A, Maria Laskowska – kl. 3B;

– kategoria klas 4-6

I miejsce: Jerzy Kuśnieruk – kl. 4B, Tadeusz Sikorski – kl. 5A;

II miejsce: Dominik Lisiecki – kl. 4B, Pola Kudzinowska – kl. 4C, Kordian Drygała – kl. 5A;

III miejsce: Kuba Chybała – kl. 4B, Franciszek Laskowski – kl. 6A;

– kategoria klas 7-8

I miejsce: Anna Ozdarska – kl. 7B

 

2. Konkurs „Jesienna mozaika”

klasy „0”:

I miejsce: Szymon Gombrych z kl. 0 B

II miejsce: Zofia Lewandowska z kl. 0 B

III miejsce: Wiktor Górski z kl. 0 B

Wyróżnienia: Emilia Stachurska z kl. 0 A, Stanisław Klocek z kl. 0 B, Milena Grzegorzewska z kl. 0 B, Maciej Bucholc z kl. 0 A, Martyna Sochacka z kl. 0 A.

klasy „1”:

I miejsce: Aleksandra Kalinowska z kl. 1 B

II miejsce: Tomasz Parzniewski z kl. 1 D

III miejsce: Wiktoria Kowalska z kl. 1 B

Wyróżnienia: Antonina Bors z kl. 1 B, Ignacy Krzemiński z kl. 1 B, Aleksandra Matelowska z kl. 1 B, Franciszek Wenda z kl. 1 C.

klasy „2”:

I miejsce: Maria Szcześniak z kl. 2 B

II miejsce: Aleksander Śladowski z kl. 2 A

III miejsce: Natalia Banasik z kl. 2 A

Wyróżnienia: Wiktoria Kowalczyk z kl. 2 D, Martyna Wiatr z kl. 2 C.

klasy „3”:

I miejsce: Hanna Plęs z kl. 3 B (70 p.)

II miejsce: Alicja Lewandowska z kl. 3 D (49 p.)

III miejsce: Maja Burzec z kl. 3 A (27 p.)

Wyróżnienie: Maja Wasilewska z kl. 3 B

 

3. Konkurs “Odpoczywaj na wsi” – do kolejnego etapu konkursu przeszły:

1. Joanna Kuśnieruk z kl. 3 B
2. Hanna Radwińska z kl. 2 C
3. Maja Wasilewska z kl. 3 B

 

4. „WOLONTARIAT W MOJEJ GŁOWIE” – konkurs na grafikę promującą ideę wolontariatu zorganizowany przez Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście (październik 2021):

SP 364 reprezentowała Pola Kudzinowska – kl. 4 C (laureatka etapu szkolnego).

 

5. Szkolny konkurs plastyczny pt. „Mój pluszowy miś” dla uczniów klas 0–I (listopad 2021)
– I miejsce: Gaja Krutkow, Weronika Kolińska, Liwia Czarny, Zofia Śpiewak, Maja Czajka, Magdalena Raczkowska, Franciszek Śmigiera, Jan Śmigiera.
– II miejsce: Kuba Bartowski, Marek Wygocki, Aleksandra Kalinowska, Iza Jurczak, Lena Grabowska, Alicja Soszyńska, Aleksandra Matelowska, Hanna Piaskowy, Julia Groszek, Julia Jendrzejewska.
– III miejsce: Igor Czapczyk, Amelia Misiak, Filip Starczewski, Magdalena Polak, Łucja Samsel, Antonina Bors, Martyna Sochacka, Aleksander Szumowski, Oliwia Dobrzyńska, Emilian Bors, Gabriela Dobrzańska, Lena Pietruszewska, Tomasz Parzniewski.
– Wyróżnienie: Tymon Izdebski, Emilia Stachurska, Marta Kwasowska, Franciszek Wenda, Milena Grzegorzewska, Wiktor Rostkowski, Eliza Skrocka, Nina Kluzek, Wiktoria Kowalska, Antoni Kulesza, Jaśmina Dudek,
Franciszek Markolt.

 

6. KONKURS RZECZNIKA PRAW DZIECKA na prace plastyczne z okazji Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka 2021 (grudzień 2021)

SP 364 reprezentowały uczennice (laureatki etapu szkolnego):

  1. Aleksandra Kalinowska – kl. 1 B
  2. Lena Kłos – kl. 4 C
  3. Pola Kudzinowska – kl. 4 C

 

7. DZIELNICOWY  ŚWIETLICOWY KONKURS KONSTRUKCYJNY „MALI ARCHITEKCI” pod Honorowym Patronatem Urszuli Kierzkowskiej, Burmistrz Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy (grudzień 2021)

Kategoria kl. 1-2:

II miejsce: Szkoła Podstawowa nr 364 im. Konstancji Markiewicz w Warszawie

– drużyna w składzie:

  1. Adam Lubowiecki – kl. 1 A
  2. Igor Czapczyk – kl. 1 A
  3. Lena Grabowska – kl. 1 A
  4. Oliwia Dobrzyńska – kl. 1 A

Kategoria kl. 3-4:

III miejsce: Szkoła Podstawowa nr 364 im. Konstancji Markiewicz w Warszawie

– drużyna w składzie:

  1. Sebastian Mulka – kl. 3 D
  2. Natan Staszczuk – kl. 3 D
  3. Michał Salak – kl. 3 D

 

8. „ŚWIĄTECZNA KARTKA Z BEMOWA” – konkurs plastyczno-graficzny zorganizowany przez Urząd Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy (grudzień 2021):

Kategoria – Dzieci Młodsze (3-8 lat)

wyróżnienie: Antonina Bors (klasa 1 B)

Kategoria – Cyfrowe Kartki Dzieci

wyróżnienie: Damian Galik (klasa 2 C)

 

9. DZIELNICOWY  ŚWIETLICOWY KONKURS TANECZNY „ZATAŃCZMY RAZEM” pod Honorowym Patronatem Urszuli Kierzkowskiej, Burmistrz Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy (grudzień 2021)

Kategoria kl. 1-2:

I miejsce: Szkoła Podstawowa nr 364 im. Konstancji Markiewicz w Warszawie – grupa „Mikołajki” w składzie:

  1. Hanna Radwińska – kl. 2 C
  2. Hanna Surowiec – kl. 2 C
  3. Roksana Dąbrowska – kl. 2 C
  4. Alicja Zyntek – kl. 2 C
  5. Lila Okła – kl. 2 C
  6. Kasandra Ambroziak – kl. 2 C

 

10. Warszawski Festiwal Piosenki Francuskojęzycznej „Frankofonia 2021”
– II miejsce: Weronika Płachciak;
– wyróżnienie: Dominik Płachciak, Karolina Bruderek i Kornelia Kierzkowska, Antoni Marquez.

 


Konkursy artystyczne w roku szkolnym 2020/2021:

1. Konkurs plastyczny „Mój pluszowy miś”:

I miejsce: Gabriela Sz. – kl.1 A, Julia P. – kl.1 A, Ada Ch. – kl.1 C, Zuzanna D. – kl.1 C, Zuzanna K. – kl.1 D, Zuzanna L. – kl.0 B

II miejsce: Zofia S – kl.1 A, Nadia N. – kl.1 B, Maja Cz. – kl.0 A, Wiktoria C. – kl.0 A, Jan Ś. – kl.0 B,

III miejsce: Natalia B. – kl.1 A, Martyna W. – kl.1 C, Nina S.- C – kl.1 D, Ewa M. – kl.0 B

2. Świetlicowy Konkurs Plastyczny „ POMOCNA DŁOŃ”:

I miejsce: Hanna Plęs – 2 B, Pola Kudzinowska – 3 C,
II miejsce: Julia Wasiak – 1 B, Zuzanna Domańska – 1 C, Hanna Radwińska – 1 C,
III miejsce: Amelia Fortuniak – 1 A, Damian Galik – 1 C, Antoni Suszek – 2 A, Maria Laskowska – 2 B

3. Konkurs Plastyczny “Ozdoba Bożonarodzeniowa”:

Klasy 0-1

I miejsce: Aleksandra Matelowska – klasa 0 B, Marta Kwasowska – klasa 0 B, Filip Stępniak klasa – 0 B, Antonina Bors – klasa 0 B, Amelia Fortuniak – klasa 1 A, Alicja Zyntek – klasa 1 C, Damian Galik – klasa 1 C

II miejsce: Iwetty Świętochowskiej – klasa 0 B, Olek Śladowski – klasa 1 A, Oskar Jemiołek klasa – 1 A, Julia Wasiak –  klasa 1 B, Nadia Nadolska – klasa 1 B, Zuzanna Domańska – klasa 1 C, Wiktoria Kowalczyk 1 D, Piotr Lutostański – klasa 1 D

III miejsce: Aleksandra Kalinowska – klasa 0 B, Emilian Bors – klasa 0 B, Alicja Soszyńska – klasa 0 B, Zosia Sarniak – klasa 1 A, Zuzia Domańska – klasa 1 C, Nina Skirzyńska-Cis – klasa 1 D

Klasy 2-3

I miejsce: Hanna Plęs, Aleksandra Koziak, Marysia Laskowska, Hanna Piszczako, Amelia Kocia, Antoni Suszek, Kajetan Dalecki

II miejsce: Lena Słabosz, Konstanty Mateusz Bors, Dominik Lisiecki, Adrianna Jachym, Maja Burzec, Zuzanna Landowska

III miejsce: Joanna Kuśnieruk, Oliwia Kępa, Pola Kudzinowska, Jakub Stańczak

4. Konkurs Plastyczny na Kartkę Wielkanocną:

Kategoria 0-1:
I miejsce : Maria Szcześniak 1 B, Joanna Klein 1 B
II miejsce: Weronika Kolińska 0 A, Zuzanna Wąsowska 0 B, Wiktoria Cena 0 A
III miejsce: Klaudia Branderburg 0 A

Kategoria klas 2 i 3:
I miejsce: Pola Kudzinowska 3 C
II miejsce: Apolonia Wojtak 3 B
III miejsce: Maria Laskowska 2 B i Aleksandra Kulik 2 D

5. Konkurs dzielnicowy: „O kropelce wody, co w świecie miała przygody”:

II miejsce: Hanna Plęs 2 B

6. Konkurs ozdób świątecznych

I miejsce: Antończyk-Kotecka Hanna kl. 3 A

II miejsce: Parzniewska Julia kl. 1 A

III miejsce: Kołodziejski Piotr kl. 2 B

Wyróżnienie: Banasik Natalia kl. 1 A

7. Konkurs rytmiczno-taneczny:

I miejsce: klasa 2 D w składzie: Anna Gajda, Hanna Miernik, Joanna Sobkowiak, Patrycja Stabrawa
II miejsce: klasa 1 A w składzie: Amelia Fortuniak, Julia Parzniewska, Zofia Sarniak, Gabriela Szczawińska
III miejsce: klasa 0 B w składzie: Wiktoria Kowalska, Emma Korepta, Marta Kwasowska, Zuzanna Litke

8. Wyniki 44 Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”

Wyróżnienia zdobyły 3 uczennice z naszej szkoły:
w kategorii klas I-III
Emma Korepta – klasa O B

w kategorii klas IV-VI
Natalia Jarosz – klasa VI A

w kategorii klas VII-VIII
Ewa Pietrak – klasa VII A

9. Wyniki konkursu „Mali przyjaciele misji”

I miejsce – Amelia Dunarowicz SP 364 kl. 5 A

II miejsce – Gabriela Sulich SP 341 kl. 8 F

III miejsce – Maria Piotrowicz SP 341 kl. 5 C

Wyróżnienie – Julia Tobiszewska SP 341 kl. 7 F

10. Wyniki Dzielnicowego Konkursu Plastyczno – Technicznego

Uprzejmie informujemy, że laureatami Dzielnicowego Konkursu Plastyczno – Technicznego pod honorowym patronatem Pani Urszuli Kierzkowskiej burmistrza dzielnicy Bemowo m.st Warszawy, zostały następujące osoby z SP 364:

II miejsce: Ola Kulik, 2 D

Wyróżnienie: Damian Galik, 1 C oraz Hanna Piszczako, 3 B

11. Wyniki konkursu „Zakładka do książki”

I miejsce: Magdalena Grzybek klasa 3 C

II miejsce: Aleksandra Adamczyk klasa 2 D

III miejsce: Ola Kulik klasa 2 D

Wyróżnienia: Aleksandra Kalinowska O B, Hania Miernik 2 D, Dominika Ławruszczuk O B, Marta Kwasowska O B, Oliwia Kępa 2 B, Barbara Zelenko 6 A

12. Konkurs „Pszczółka – moja przyjaciółka”:

I miejsce – Lena Pikulska, Hanna Plęs, Maja Wasilewska

II miejsce – Pola Kudzinowska, Hanna Kowalska, Hanna Antończyk – Kotecka, Sofiia Zaytseva

III miejsce – Aleksandra Zaręba, Natalia Dzierżanowska, Zofia Turno

13. Konkurs plastyczny „Mój mózg, myślę, jestem, czuję”. Nagrodzono dwie uczennice naszej szkoły:

– NAGRODĘ w kat. kl. 5-8 zdobyła Zuzanna Jarosz
– WYRÓŻNIENIE w kat. 1-4 otrzymała Nadia Nadolska

14. Konkurs plastyczny “Jan Paweł II mówił…”

– III miejsce zdobył Kacper Matelowski z kl. 1 C

– wyróżnienie otrzymał Damian Galik kl. z kl. 1 C

15. Konkurs Plastyczno-Literacki „Czyste ręce chronią zdrowie!”

– prace NAGRODZONE: Aleksandra Kalinowska – 0 B, Natalia Banasik – kl. 1 A, Pola Kudzinowska – kl. 3 C;

– prace WYRÓŻNIONE: Franciszek Wenda – 0 A, Aleksandra Kulik – kl. 2 D, Zuzanna Bystrek – kl. 3 A.

16. Konkurs „SP 364 w obiektywie”

Kategoria kl. 1-3   NAGRODA: Maria Laskowska – kl. 2 B
Kategoria kl. 4-6   NAGRODA: Franciszek Laskowski – kl. 5 A
WYRÓŻNIENIE: Remigiusz Wojtak – kl. 6 A

17. Wyniki dzielnicowego konkursu na plakat „wspólnie tworzymy bezpieczny internet” (nasi uczniowie)

kategoria 1 – uczniowie klas II szkoły podstawowej:

II miejsce – Natalia Banasik – SP 364

kategoria 2 – uczniowie klas II szkoły podstawowej:

I miejsce – Oliwia Kępa – SP 364

kategoria 3 – uczniowie klas III szkoły podstawowej

I miejsce – Apolonia Wojtak – SP 364

18. Konkurs fotograficzny pt. “Piękno świata”

I miejsce – Gabriela Stabrawa z kl. 6 A
II miejsce – Zuzanna Kozioł z kl. 7 B
III miejsce – Alicja Radiukiewicz z kl. 5 A

 


Konkursy artystyczne w roku szkolnym 2019/2020:

1. Konkurs “Moja Ojczyzna”

I miejsce – Maria Laskowska 1 B, Lena Wręczycka 2 C, Zuzanna Landowska 1 A
II miejsce – Kalina Grajek 1 C, Klaudia Mastalerz 1 C, Antoni Suszek 1 A, Ewa Malik 1D, Julia Lewandowska 1 C
III miejsce – Jan Suszek 3 A, Maja Wasilewska 1 B, Joanna Borysewska 1 C, Hanna Plęs 1 B, Karol Nowakowski 1 C, Ola Kulik 1 D, Maja Burzec 1 A
wyróżnienia – Konstanty Bors 1 A, Demir Sinitsa 1 C, Pola Kudzinowska 2 C, Laura Okła 1 C, Lena Kłos 2 C, Hanna Miernik 1 D

 

2. Konkurs „Ozdoba świąteczna”

I miejsce – Zofia Topolska „0”, Antoni Suszek 1A, Ola Kulik 1A, Konstanty Bors 1A, Maria Laskowska 1B, Antoni Żebrowski 1B, Michał Salak 1C, Magdalena Grzybek 2C

II miejsce – Amelia Fortuniak „0”, Zofia Sarniak „0”, Michał Gładysz „0”, Maja Wasilewska 1B, Julia Tratkiewicz 1B, Łukasz Kosiorek 1C, Joanna Sobkowiak 1D, Maria Poławska 2B, Maja Łapin 3A

III miejsce – Antoni Dąbrowski „0”, Aleksander Śladowski „0”, Dawid Łata 1A, Maja Burzec 1A, Hanna Plęs 1B, Laura Okła 1C, Demir Sinitsa 1C, Wiktor Burzyński 1C, Jakub Salak 2A, Jan Giero 2B, Franciszek Ruciśki 2C, Pola Kudzinowska 2C, Jakub Cichocki 2C, Rafał Pankiewicz 3A

Wyróżnienie – Oliwia Mizera „0”, Oskar Jemiołek „0”, Piotr Kołodziejski 1B, Lena Słabosz 1B, Gabriela Nowosad 1C, Joanna Borysecka 1C, Jakub Korycki 1C, Wiktoria Kostecka – Sieńko 1D, Jakub Stańczak 1D, Hanna Piszczako 2B, Dominik Lisiecki 2B, Jan Suszek 3A

 

3. “III Dzielnicowy Festiwal Kolęd i Pastorałek dla Świetlic Szkolnych”

I miejsce w kategorii solistka – Apolonia Wojtak z kl. 2 B

 

4. Konkurs “Ekokarmnik”

I miejsce – Bartosz Gil – 3a, Maja Wasilewska – 1b, Marcelina Poławska – 2b, Maria Poławska – 2b, Hania Plęs – 1 b

II miejsce – Demir Sinitsa – 1c, Aleksandra Ziółek – 1d, Zofia Ziółek – 1d, Pola Kudzinowska – 1c, Lena Słabosz – 1b, Patrycja Stabrawa – 1d, Magdalena Michoń – 1a, Dawid Łata – 1a, Ola Kulik – 1d, Wiktoria Kostecka-Sieńko – 1d, Ewa Malik – 1d, Kajetan Dalecki – 1d

III miejsce – Franciszek Kaczmarczyk – 1c, Adam Sieniła – 2b, Jan Suszek – 3a, Zuzanna Landowska – 1a, Amelia Antończyk – 1a, Hania Antończyk – 2a, Amelia Kocia – 1a, Julia Lewandowska – 1c, Olek Śladowski – 0, Antoni Suszek – 1a, Aleksandra Adamczyk – 1d, Oliwia Szczepanik – 1a, Jan Żuberek – 0, Karol Nowakowski – 1c

 

5. Konkurs “Mój przyjaciel Kot”

Dnia 6 lutego 2020 r. ogłoszono wyniki konkursu dla klas 0-3 „Mój przyjaciel Kot”. Nasze jury, czyli nauczyciele klas 0-3, podczas oceny wzięło pod uwagę samodzielność wykonania pracy, oryginalność, pomysłowość, kreatywność oraz estetykę pracy. Wszystkim nagrodzonym dzieciom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

I miejsce: Zofia Topolska „0”, Jan Giero 2B, Lena Słabosz 1B, Maria Laskowska1B, Maja Wasilewska 1B, Hanna Plęs 1B, Sebastian Mulka 1D, Wiktoria Kostecka-Sieńko 1D, Hanna Antończyk 2A, Magda Grzybek 2C, Franciszek Ruciński 2C, Jan Suszek 3A

II miejsce: Michał Gładysz „0”, Aleksander Śladowski „0”, Aleksandra Koziak 1A, Oliwia Szczepanik 1A, Maja Burzec 1A, Ola Zawadka 1A, Joanna Kuśnieruk 1B, Oliwia Kępa 1B, Pola Kudzinowska 2C

III miejsce: Amelia Kocia 1A, Gabriela Mibenge 1C, Laura Okła 1C, Kajetan Dalecki 1A, Antoni Suszek 1A, Natan Staszczuk 1D, Ewa Malik 1D

Wyróżnienie: Oskar Jemiołek „0”, Zofia Sarniak „0”, Ola Kulik 1D, Jakub Piętka 1D, Karol Nowakowski 1C, Lena Skóra 1C, Hanna Piszczako 2B, Maja Frymus 3A, Milena Strzelczyk 3A

 

6. Konkurs “Ozdoba Wielkanocna”

Zerówka: I miejsce: Zofia Sarniak, II miejsce: Aleksandra Koziak, Oskar Jemiołek, III miejsce: Michał Gładys, Wyróżnienie: Aleksander Śladowski

I A: I miejsce: Adrianna Jachym, II miejsce: Aleksandra Koziak, III miejsce: Antoni Suszek

I B: I miejsce: Antoni Żebrowski, Maria Laskowska, II miejsce: Hanna Plęs, III miejsce: Julia Tratkiewicz, Lena Słabosz, Wyróżnienie: Maja Wasilewska, Tymon Borowy

I C: I miejsce: Gabriela Mibenge, II miejsce: Julia Lewandowska, Laura Okła, III miejsce: Wiktor Burzyński, Gabriela Nowosad, Laura Międzybrodzka, Wyróżnienie: Joanna Borysewska, Karol Nowakowski, Lena Skóra, Michał Salak

I D: I miejsce: Wiktoria Kostecka- Sieńko, II miejsce: Aleksandra Kulik, III miejsce: Jakub Stańczak

II A: I miejsce: Mila Cacko, II miejsce: Jakub Czajka, III miejsce: Hanna Antończyk, Wyróżnienie: Jakub Salak

II B: I miejsce: Hanna Piszczako, II miejsce: Dominik Lisiecki

II C: I miejsce: Magdalena Grzybek, II miejsce: Pola Kudzinowska, III miejsce: Lena Kłos

III A: I miejsce: Rafał Pankiewicz, II miejsce: Bartosz Gil, III miejsce: Amelia Kowal, Wyróżnienie: Jan Suszek

 

7. Konkurs “Cudaki – śmieciaki” 

I miejsce – Wiktoria Kostecka-Sieńko, Dominik Lisiecki, Maja Wasilewska, Karol Nowakowski, Oskar Jemiołek

II miejsce – Jan Witkowski, Pola Kudzinowska, Ola Kulik, Hanna Antończyk-Kotecka, Bartosz Gil, Laura Międzybrodzka, Jakub Czajka

III miejsce – Jan Suszek, Antoni Suszek, Hanna Piszczako, Piotr Wysoczyński, Michał Salak

Wyróżnienia otrzymali: Michał Gładysz, Jakub Salak

 


Konkursy artystyczne w roku szkolnym 2018/2019:

1. Wyniki II edycji Konkursu Poezji i Piosenki Irlandzkiej organizowanego pod honorowym patronatem Ambasady Irlandii w Warszawie:

II miejsce – Aleksandra Wolak z kl. 3 D, w kategorii piosenka

III miejsce – Thelio Hostein-Błoch z kl. 3 D, w kategorii poezja 

 

2. Wyniki konkursu “Makieta budynków krajów niemieckojęzycznych”:

I miejsce – Paweł Księżak z klasy 3 F

II miejsce – Monika Kamień z klasy 3 C

III miejsce – Julia Świąć z klasy 3 F

 

3. Wyniki konkursu pieśni i poezji patriotycznej:

II miejsce – Sofiia Zaycewa klasa 1 A, w kategorii poezja

II miejsce – Jan Suszek klasa 2 A, w kategorii poezja

II miejsce – Julia Wilczyńska klasa 8 A, w kategorii poezja

II miejsce – Zuzanna Bystrek klasa 1 A, w kategorii pieśń

II miejsce – Aleksandra Zaręba klasa 1 A, w kategorii pieśń

II miejsce – Małgorzata Czapowska klasa 8 A, w kategorii pieśń

II miejsce – Daria Będkowska klasa 3 A (gimn.), w kategorii pieśń

Laureaci wystąpią podczas uroczystego apelu z okazji 100 – lecia odzyskania niepodległości, który odbędzie się 14 listopada, pozostali  uczestnicy otrzymają nagrody pocieszenia.

 

4. Wyniki konkursu „Mój przyjaciel miś”:

I miejsce – Mila Cacko; Magdalena Michoń; Aleksandra Langen; Apolonia Wojtak

II miejsce – Hanna Antończyk-Kotecka; Hanna Kowalska; Urszula Sałacińska

III miejsce – Lena Pikulska; Jakub Czajka; Adam Murawski; Dominik Lisiecki; Milena Strzelczyk; Lena Kłos; Hanna Piszczako, Pola Kudzinowska

 

5. Wyniki konkursu „Kreatywna choinka”:

I miejsce – Lilianna Dwórznik z klasy 7 A

II miejsce – Marcin Zarembowicz z klasy 7 A

III miejsce – Maja Klimek oraz Małgorzata Jejno z klasy 3 G

 

6. Kapituła Hali Woli wyróżniła nagrodami dwie utalentowane plastycznie uczennice: Jagodę Maciejewską (8 C) oraz Inkę Piotrowską (8 A).

 

7. IV edycja Bemowskiego konkursu „Zawody zatrzymane w obiektywie”.

II miejsce – Amelia Tomczak z klasy 3 C

 

8. Kapituła Hali Woli wyróżniła nagrodami 2 utalentowane plastycznie uczennice: Jagodę Maciejewską z klasy 8 C oraz Inkę Piotrowską z klasy 8 A

 

9. Konkurs wielkanocny z j. niemieckiego “Frohe Ostern”:

I miejsce – Aniela Cimochowska z kl. 3 B

II miejsce – Marcin Zarembowicz z kl. 7 A

III miejsce – Lilianna Dwórznik z kl. 7 A

 

10. Konkurs „Cudaki-śmieciaki”:

I miejsce: Magdalena Grzybek, Hanna Piszczako, Aleksandra Langen.

II miejsce: Jakub Czajka, Maja Frymus, Tadeusz Porucznik.

III miejsce: Lena Kłos, Zuzanna Bystrek, Dominik Lisiecki, Antoni Suszek, Maja Łapin, Adam Murawski.

Wyróżnienia: Aleksandra Zaręba, Jan Suszek, Franciszek Ruciński, Adam Sieniła.

 


Konkursy artystyczne w roku szkolnym 2017/2018:

1. Konkurs biblioteczny “Mój pluszowy miś”:

I miejsce ex aequo:

Hanna Antończyk-Kotecka, klasa 0
Maja Frymus, klasa 1
Stanisław Gazda-Rosłaniec, klasa 0

II miejsce ex aequo:

Maria Klocek, klasa 0
Jakub Czajka, klasa 0
Natalia Dzierżanowska, klasa 0
Bartosz Gil, klasa 1
Milena Strzelczyk, klasa 1
Sofiia Zaytseva, klasa 0

III miejsce ex aequo:

Rafał Pankiewicz, klasa 1
Maya Iwueze, klasa 0
Amelia Kowal, klasa 1

 

2. III miejsce Julii Adamczyk z klasy 3 C w tańcu grupowym w Mistrzostwach Świata w Tańcu Nowoczesnym World Dance Championship WADF 2017.

 

3. Konkurs wewnątrzszkolny na makietę budynków krajów niemieckojęzycznych:

I miejsce zajęła Dorota Kimus z klasy 7 A,
II miejsce Matylda Pater z klasy 7 A,
III miejsce Weronika Gawlik z klasy 7 A.

 

4. Konkurs z j. niemieckiego – „Kreatywna Choinka”:

I miejsce – Sebastian Głaszcz z kl. 3 C
II miejsce – Kacper Puczkowski z kl. 2 B
III miejsce – Oliwia Czapska z kl. 3 B
wyróżnienie – Maksymilian Huzarek z kl. 3 B

 

5. Świetlicowy konkurs plastyczny “Jesienne drzewo”

Praca przestrzenna:
I miejsce – Jan Suszek kl. I
II miejsce – Bartosz Gil kl. I
III miejsce – Maciej Kruk kl. I, Wiktoria Dąbrowska kl. 0
Praca płaska
I miejsce – Rafał Pankiewicz kl. I
II miejsce – Stanisław Zaręba kl. I, Milena Strzelczyk kl. I
III miejsce – Hanna Antończyk – Kotecka kl. 0

 

6.  Konkurs plastyczny – 150 rocznica urodzin Konstancji Markiewicz:

I miejsce – Sandra Witkowska – 3 C
II miejsce – Weronika Gawlik – 7 A
III miejsce – Joanna Skrońska – 7 C

 

7.  Wyniki konkursu „Wielkanocny kurczaczek” dla klas „0” i I

Uczestnik konkursu miał za zadanie wykonać samodzielnie jedną pracę w dowolnie wybranej technice w formie przestrzennej. 

Kategoria „0”:

I miejsce – Mila Cacko, Zofia Mrożewska, Jakub Czajka

II miejsce – Michał Krupa

III miejsce – Aleksandra Zaręba, Stanisław Gazda – Rosłaniec

Kategoria kl. I:

I miejsce – Maja Frymus, Maja Łapin

II miejsce – Amelia Kowal, Milena Strzelczyk, Jan Suszek

III miejsce – Rafał Pankiewicz, Stanisław Zaręba

Wyróżnienie:

Miłosz Sobczyk – klasa I

 


Konkursy artystyczne w roku szkolnym 2016/2017

1. Marika Knopik, klasa 1 H –  I miejsce w szkolnym konkursie na makietę obiektów związanych z Berlinem

 

2.  Bartosz Warda, klasa 1 C – II miejsce w szkolnym konkursie na makietę obiektów związanych z Berlinem

 

3. Klaudia  Rogalska, klasa 2 F – III miejsce w szkolnym konkursie na makietę obiektów związanych z Berlinem

 

4.  Izabela Adamowicz, klasa 2 C – I miejsce w szkolnym  konkursie z języka niemieckiego “Kreatywna choinka”

 

5. Zuzanna Pankowska, klasa 3 C – I miejsce w szkolnym konkursie z języka niemieckiego “Frohe Ostern”

 

6. Zuzanna Prokop, klasa 2 F – II miejsce w szkolnym konkursie z języka niemieckiego “Frohe Ostern”

 

7. Paulina Lipska, klasa 3 A – III miejsce w szkolnym konkursie z języka niemieckiego “Frohe Ostern”

 

8. A. Barra, O. Śmigaj, A. Olczyk, K. Pawłowski, K. Górski i P. Potera, I miejsce w FAKT 2017, Forum Angielskich Kół Teatralnych w kategorii przedstawienie

 

9. J. Ukielska z klasy 2 D – I miejsce w FAKT 2017, Forum Angielskich Kół Teatralnych w kategorii piosenka

 

10. Zespół wokalny “Wir” – nagroda specjalna w I Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej DACHL – Lieder Wettbewerb