Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2023/2024:

IX edycja szkolnego konkursu wiedzy o krajach niemieckojęzycznych-wyniki:

I miejsce – Franciszek Laskowski – klasa 8 A

II miejsce – Vasili Karnachou – 8 A

III miejsce – Danyl Liebiediev – 7 A

 

Konkurs ortograficzny „MISTRZ ORTOGRAFII”

Tytuł „Mistrza Ortografii” otrzymał Mikołaj Maksym z kl. 3C, tytuł „Wicemistrzów Ortografii”: trafił do Łucji Kałużniak z klasy 3C oraz Aleksandry Matelowskiej uczennicy klasy 3B.

Specjalne wyróżnienia otrzymali: Zuzanna Zalewska klasa 3D, Dominik Płachciak klasa 3B, Julia Borek klasa 3C, Natalia Gwiazda klasa 3C, Tymon Koziara klasa 3C oraz Kacper Kruk klasa 3C.

 

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „WIERSZE O WARTOŚCIACH”

kategoria kl. 1-3:

I miejsce: Wiktor Górski – kl. 2A, Aleksandra Kalinowska – kl. 3B,

II miejsce: Krzysztof Wójcik – kl. 1A, Weronika Kolińska – kl. 3A,

III miejsce: Wojciech Kalinowski – kl. 1A

 

kategoria kl. 4-8

I miejsce: Wiktoria Augustyniak – kl. 4D, Ewa Reda – kl. 7B,

II miejsce: Maria Klocek – kl. 6A,

III miejsce: Aleksandra Langen – kl. 6B, Anastasiya Aleshkevich – kl. 6B.

wyróżnienia:

Mateusz Błasiak – kl. 4B, Kim Gaillard – kl. 6B, Ewa Mydłowiecka – kl. 6C,

 

Szkolny konkurs z języka angielskiego „Interpretacja tekstu literackiego o Patronce Szkoły”

I miejsce – Maja Szybowska z kl. 7 B

 

Konkursy z okazji 158 urodzin Patronki Szkoły związane z osobą Konstancji Markiewicz:

  1. Konkurs Wiedzy o Konstancji Markiewicz, w którym zwyciężyła uczennica kl. 4 A – Iga Bańkowska,
  2. Konkurs na najlepszą interpretację tekstu o Patronce w języku angielskim , w którym zwyciężyła uczennica kl. 7 B – Maja Szybowska,
  3. Konkurs plastyczny na „Portret Patronki”, w którym zwyciężyła praca uczennicy kl. 6C – Pola Kudzinowska.

 

SZKOLNY KONKURS „POPRAWNA POLSZCZYZNA NA CO DZIEŃ”

I miejsce – Marcelina Poławska kl. 6B,

II miejsce – Hanna Piszczako kl. 6B,

III miejsce – Anastasiya Aleshkevich kl. 6B, Maria Poławska kl. 6B.

 

II SZKOLNY TURNIEJ MATEMATYCZNY DLA KLAS IV I V

W kategorii klas IV:
I miejsce zajął Kacper Berger (kl. 4B)
II miejsce zajęła Lila Okła (kl. 4C)
III miejsce zajęła Devika Acharya (kl. 4B)

W kategorii klas V:
I miejsce zajął Umid Ilyasli (kl. 5D)
II miejsce zajęła Celina Świderska (kl. 5C)
III miejsce zajął Dawid Łata (kl. 5A)

 

DZIELNICOWE ELIMINACJE 47 KONKURSU RECYTATORSKIEGO „WARSZAWSKA SYRENKA”

II miejsce – Weronika Kolińska

wyróżnienie – Iga Bańkowska

 

XXII Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „Ortografia na medal”

laureatka – Marcelina Poławska, uczennica klasy 6B

 

Konkurs leksykalno-gramatyczny z j. niemieckiego

kl. 7

I miejsce – Jakub Wolak

II miejsce – Andrii Sydorenko

III miejsce – Tsimur Pratasevich

kl. 8

I miejsce – Vasili Karnachou

II miejsce – Franciszek Laskowski, Wiktor Lagierski

III miejsce – Mylana Onyshko

 

Dzielnicowy Konkurs „Mistrz Kostki Rubika”

III miejsce – Fabian Miszczuk z klasy 4B

 

Konkurs Robert Schuman – ojciec Europy

II miejsce – Ewa Reda z klasy 7B

 

 


Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2022/2023:

1. Szkolny konkurs „Mistrz Tabliczki Mnożenia”

I miejsce – Dominik Lisiecki z klasy 5 B

II miejsce – Maciej Wiśnik z klasy 5 B

III miejsce – Zuzanna Bystrek 5 A

 

2. Szkolny konkurs „Kraje niemieckojęzyczne”

I miejsce – Barbara Karpińska i Zuzanna Malik, 8 A

II miejsce – Bartosz Szarmach, 8 A

III miejsce – Franciszek Laskowski, 7 A

 

3. Szkolny konkurs na plakat z okazji Święta Niepodległości

I miejsce – Klara Pawłowska kl. 8 A

II miejsce – Lena Pikulska kl. 5 A

III miejsce – Amelia Kowal kl. 6 A

 

4. KONKURSU O TYTUŁ „MISTRZA ORTOGRAFII” W KLASACH IV – VIII, (etap szkolny)

I miejsce – Marcelina Poławska kl. 5B
II miejsce – Kornelia Kierzkowska kl. 8B
III miejsce – Dominik Lisiecki kl. 5B, Nina Śliwowska kl. 8A

 

5. Wyniki konkursu Synapsik MEN – sesja jesienna

W podsumowaniu szkolnym, z osób biorących udział, najlepiej napisali:

Klasy I: Gabriela Nestoruk, Gabriela Domagała, Nikodem Bartczak

Klasy II: Zofia Śpiewak, Mikołaj Maksym, Tymon Koziara

Klasy III: Łucja Szczepańska, Tymon Nojman, Kacper Berger

 

6. Dzielnicowy Konkurs Historyczno-Literacki „NAJPIĘKNIEJSZY LIST DOSTARCZONY HARCERSKĄ POCZTĄ POLOWĄ”

II miejsce: Varvara Zelenko, kl. 8 B oraz Kyryll Zelenko, kl. 5 C

III miejsce: Natalia Konarska, kl. 4 C

Wyróżnienie: Amelia Dunarowicz, kl. 7 B oraz Martin Fedorowicz-Łużny, kl. 5 A

 

7. Konkurs pt. „Interpretacja tekstu o Patronce”

I miejsce – Klara Pawłowska z kl. 8 A

 

8. Szkolny konkurs „Poprawna polszczyzna na co dzień” dla klas VI – VIII
I miejsce – Klara Pawłowska kl. 8A
II miejsce – Maja Frymus kl. 6A
III miejsce – Barbara Karpińska kl. 8A, Rafał Pankiewicz kl. 6A

 

9. 46. KONKURS RECYTATORSKI „WARSZAWSKA SYRENKA” – ELIMINACJE SZKOLNE

Laureatami eliminacji szkolnych z klas 1-3 zostali:

  1. Wiktor Górski – 1A
  2. Piotr Osewski – 1C
  3. Weronika Kolińska – 2A
  4. Iga Bańkowska – 3A
  5. Zuzanna Domańska – 3C
  6. Hanna Radwińska – 3C
  7. Tymon Nojman – 3D

 

Laureatami eliminacji szkolnych z klas 4-8 zostali:

  1. Oliwia Szczepanik – 4A
  2. Anastasiya Aleshkevich – 5B
  3. Kirił Zelenko – 5C

 

10. Finał dzielnicowego konkursu historyczno-literackiego „Najpiękniejszy list dostarczony harcerską pocztą polową”:

– II miejsce: Kyryll Zelenko – 5C oraz Varvara Zelenko – 8B

– III miejsce: Natalia Konarska – 4C

– Wyróżnienie: Martin Fedorowicz-Łużny – 5A oraz Amelia Dunarowicz – 7B

 

11. Eliminacje dzielnicowe 46. Konkursu recytatorskiego „Warszawska syrenka”

– PIERWSZA NAGRODA w kategorii klas 1-3: Iga Bańkowska – 3A

– WYRÓŻNIENIE: Piotr Osewski – 1C, Tymon Nojman – 3D oraz Kyryll Zelenko – 5C

 

12. Szkolny konkurs leksykalno-gramatyczny z j. niemieckiego

I miejsce – Bartosz Szarmach, 8 A

II miejsce – Vladyslava Kuchmar, 8 A

III miejsce – Ivan Shkurat, 7 A

 

13. WYNIKI OLIMPIADY WIEDZY OLIMPUSEK KL. 2-3

Oto najlepsi uczniowie w naszej szkole, a wśród nich znalazł się również laureat!

Klasy 2:

I miejsce – Maria Żebrowska kl. 2D

II miejsce – Magdalena Raczkowska kl. 2A

III miejsce – Mikołaj Łuszcz kl. 2D, Hanna Piaskowy kl. 2A

Klasy 3:

I miejsce – Tymon Nojman kl. 3D – TYTUŁ LAUREATA – 10 miejsce w Polsce

II miejsce  – Stanisław Kośnik kl. 3D

III miejsce – Wiktoria Łańcucka kl. 3B

 

14. Wyniki konkursu Synapsik MEN – sesja wiosenna

W podsumowaniu szkolnym, z osób biorących udział, najlepiej napisali:

Klasy I: Urszula Januszewska (laureatka), Daniel Bednara, Nikodem Bartczak

Klasy II: Aleksandra Dzięcioł, Hanna Piaskowy, Julia Groszek

Klasy III: Łucja Szczepańska, Tymon Nojman, Aleksander Śladowski

 

15. XX MARATON MATEMATYCZNY

Uczeń klasy 5B Maciej Wiśnik został finalistą maratonu w kategorii młodzicy (klasy 3-5).

 

16. Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” 2022/2023

Wyniki konkursu „Kangur Matematyczny” w naszej szkole w roku szkolnym 2022/2023:
– kategoria Żaczek (klasa 2) : wyróżnienie – Jan Śmigiera,
– kategoria Maluch (klasa 3): wynik bardzo dobry – Tymon Nojman, wyróżnienie – Weronika Malak,
– kategoria Maluch (klasa 4): wyróżnienie – Gabriela Nowosad,
– kategoria Beniamin (klasa 5): wyróżnienie – Ewa Mydłowiecka,
– kategoria Kadet (klasa 7): wyróżnienie – Umika Acharya.

 

17. Umid Ilyasli jako jedyny reprezentant Polski zdobył I miejsce w Ogólnoświatowej Olimpiadzie w Azerbejdżanie – MENTAL ARTMETIK.

 

18. Jakub Piętka uzyskał tytuł Laureata, zdobywając I miejsce na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas 4. Uzyskał najlepszy wynik w dzielnicy Warszawa – Bemowo w IV edycji Konkursu Matematyczno- Informatycznego JnstaLogik.

 

 


Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2021/2022:

1. Konkurs „Najciekawsza gra językowa”:

I miejsce – Dominik Lisiecki z klasy 4 B

II miejsce Hanna Piszczako z klasy 4 B

III miejsce Julia Pełka, Anna Dąbrowska, Kornelia Kieszkowska z klasy 7 B

 

2. Konkursy kuratoryjne z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego – 8 osób przeszło do kolejnego etapu konkursu.

język angielski: Maja Mirowska 7 B, Maria Więckiewicz 8 B, Dominika Niedbała 8 A

język niemiecki: Zuzanna Malik 7 A

język rosyjski: Varavara Zelenko 7 B

język francuski: Anna Dąbrowska 7 B, Aniela Lemieux – Lefebvre 6 A

 

3. Konkurs leksykalno-gramatyczny z j. niemieckiego:

klasa 7

I miejsce – Zuzanna Malik

II miejsce – Klara Pawłowska

klasa 8

I miejsce – Artem Makarevskyi

II miejsce – Julia Janosz

 

4. Wyniki konkursu Synapsik MEN – sesja jesienna

W podsumowaniu szkolnym, z osób biorących udział, najlepiej napisali:

Klasy I: Hanna Piaskowy, Aleksandra Matelowska

Klasy II: Aleksander Śladowski, Tymon Nojman

Klasy III: Natan Staszczuk, Natalia Niedbał

 

5. Wyniki konkursu „Mistrz Pięknego Czytania”

Kategoria 1-3

1. Gabrysia Nowosad 3 C
2. Maria Laskowska 3 B, Ola Kalinowska 1 B
3. Magda Raczkowska 1 A

Kategoria 4-6
1. Antoni Niedbał 6 A
2. Franciszek Laskowski 6 A

Kategoria 7-8
1. Bartosz Szarmach 7 A
2. Natalia Jarosz 7 B

 

6. Konkurs „Śladami Wandy Malczewskiej” (organizator: Kuratorium Oświaty, kwiecień 2022).

SP 364 reprezentowały:

– w kat. literackiej: Kornelia Kierzkowski, kl. 7B

– w kat. plastycznej: Pola Kudzinowska, kl. 4C

 

7. Przedmiotowy Konkurs Informatyczny LOGIA 22 dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa mazowieckiego organizowany przez OEIiZK:

finalista – Wojciech Sikorski z klasy 8 B

 

8. Lingwistyczny Konkurs J. angielskiego:

finalista – Filip Skotarek z klasy 8 A

 

9. Międzyszkolny konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych – wyniki:

I miejsce – Bożena Sztrubel SP nr 293

II miejsce – Jakub Rataj SP nr 293, Maja Kwiatkowska SP nr 293

III miejsce – Małgorzata Milewska SP nr 293

 

10. XVI Olimpiada Informatyczna Juniorów

Finalista XVI Olimpiady Informatycznej Juniorów – Wojciech Sikorski z klasy 8 B

 

11. W dzielnicowym konkursie ekologiczno-literacko-plastycznym „Płynie Wisła płynie…” pod honorowym patronatem p. Urszuli Kierzkowskiej burmistrza dzielnicy Bemowo 3 nagrodę otrzymała uczennica naszej szkoły Gabriela Szczawińska kl. 2 A

Wyróżnienie w ww. konkursie zdobyły: Maja Burzec kl. 3 A oraz Hanna Miernik kl. 3 D.

 


Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2020/2021:

1. Konkurs „Unia Europejska moich marzeń”:

I miejsce – Jagoda Pluskwa-Dąbrowska z klasy 8 A

III miejsce  Agnieszka Drozdowska z kl. 8 A

2. Dzielnicowy Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka”:

I miejsce – Ewa Pietrak  z klasy 7A; w kategorii Szkoły Podstawowe kl. VII-VIII

wyróżnienie – Gabriela Nowosad z klasy 2C; w kategorii Szkoły Podstawowe kl. I-III

3. Konkurs j. niemieckiego na najciekawszą prezentację multimedialną:

I miejsce – Artem Makarevskyi

II miejsce – Julia Janosz

III miejsce – Hubert Banasik

4. Konkurs Synapsik dla klas I-III – sesja jesienna:

Klasy pierwsze:

I miejsce – Tymon Nojman z kl. 1 D – laureat

II miejsce – Aleksander Śladowski z kl. 1 A

III miejsce – Kacper Berger z kl. 1 B

Klasy drugie:

I miejsce – Natan Staszczuk z kl. 2 D – laureat

II miejsce – Natalia Niedbał z kl. 2 D – laureatka

III miejsce – Hanna Miernik z kl. 2 D

Klasy trzecie:

I miejsce – Apolonia Wojtak z kl. 3 B – laureatka

II miejsce – Dominik Lisiecki z kl. 3 B

III miejsce – Antoni Zakrzyński z kl. 3 A

5. Konkurs przedmiotowy z j. angielskiego oraz z j. francuskiego:

Uczennica kl. 8 A Jagoda Pluskwa-Dąbrowska została laureatką konkursu języka angielskiego.

Uczennica kl. 8 A Marta Zielińska została laureatką konkursu języka francuskiego.

6. Konkurs „Kraje DACHL – wiedza o krajach niemieckojęzycznych”:

I miejsce – Julia Janosz

II miejsce – Zuzanna Jóźwikowska oraz Antoni Jakóbczyk

7. Konkurs Synapsik dla klas I-III – sesja wiosenna

W podsumowaniu szkolnym, z osób biorących udział, najlepiej napisali:

Klasy I – Tymon Nojman, Aleksander Śladowski, Kacper Berger

Klasy II – Natalia Niedbał, Hanna Miernik i Natan Staszczuk

Klasy III – Ewa Mydłowiecka (100%), Zuzanna Bystrek, Dominik Lisiecki

8. Mazowiecki Konkurs Lingwistyczny z języka angielskiego

I miejsce – Jagoda Pluskwa-Dąbrowska kl. 8 A 

9. Dzielnicowy konkurs przyrodniczy „W góry do góry”

I miejsce – SP 364

Naszą szkołę reprezentowały: Ewa Mydłowiecka, Mila Cacko, Lena Frączkiewicz i Lena Pikulska

10. Konkurs „Sportu zażywanie, zdrowe odżywianie, co powiesz na nie?”
I miejsce – Pola Kudzinowska 3 C
II miejsce – Natalia Banasik 1 A, Julia Parzniewska 1 A, Maria Laskowska kl. 2 B, Paweł Zawistowski kl. 2 D

 


Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2019/2020:

1. Konkurs leksykalno-gramatyczny z j. niemieckiego:

I miejsce – Uliana Zelenko

II miejsce – Anita Owczarek

III miejsce – Maria Jakóbczyk

 

2. Konkurs Synapsik dla klas I-III:

Klasy pierwsze:

I miejsce – Natan Staszczuk z kl. 1 D – laureat

II miejsce – Franciszek Raniszewski z kl. 1 B

III miejsce – Błażej Michniewicz z kl. 1 C

Klasy drugie:

I miejsce – Dominik Lisiecki z kl. 2 B – laureat

II miejsce – Franciszek Sadownik z kl. 2 C

III miejsce – Zuzanna Bystrek z kl. 2 A

 

3. Ogólnopolska Olimpiada – Olimpusek:

I miejsce – Hanna Piszczako klasa 2 B

II miejsce – Aleksandra Langen klasa 2 B

III miejsce – Mateusz Czepukojć klasa 2 C

 

4. Konkurs „Die DACHL – Länder – kraje niemieckojęzyczne”:

I miejsce – Uliana Zelenko

II miejsce – Maciej Dziadkowiec

III miejsce – Marcin Zarembowicz

 

5. Kangur matematyczny 2020

W kategorii MALUCH wyróżnienie otrzymali:

W kategorii BENIAMIN wyróżnienie otrzymali:

W kategorii KADET wyróżnienie otrzymali:

 

6. Konkurs Synapsik dla klas I-III – sesja wiosenna:

Najwyższy wynik (100 %) otrzymali:

1. Piotr Kołodziejski – kl. 1 B

2. Franciszek Raniszewski – kl. 1 B

3. Joanna Sobkowiak – kl. 1 D

 


Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2018/2019:

1. Konkursy kuratoryjne – do etapu rejonowego zakwalifikowało się 3 uczniów – 1 uczeń z języka francuskiego; 1 uczeń z historii oraz 1 z geografii – konkursy nadal trwają.

 

2. Konkurs na najciekawszą prezentację multimedialną z j. niemieckiego:

I miejsce – Kamila Więckowska z kl. 8 A
II miejsce – Amelia Ziniewicz  z kl. 3 C
III miejsce – Monika Kamień  z kl. 3 C

Wyróżnienie – Remigiusz Wojtak z kl. 4 A 

 

3. Konkurs leksykalno-gramatyczny z j. niemieckiego. 

W klasie siódmej:

I miejsce – Amelia Nałęcz-Jawecka z kl. 7 A

II miejsce – Łukasz Stępień z kl. 7 A

III miejsce – Jędrzej Rzepko z kl. 7 A

W klasie ósmej:

I miejsce – Karolina Tomasiak z kl. 8 A

II miejsce – Karolina Cichocka, Kamila Więckowska z kl. 8 A

III miejsce – Julia Kokocińska z kl. 8 B

W klasie trzeciej gimnazjalnej:

I miejsce – Amelia Ziniewicz z kl. 3 C

II miejsce – Monika Kamień z kl. 3 C

III miejsce – Mateusz Miksa z kl. 3 B

 

4. Konkurs ortograficzny. Najlepiej z 19 osób biorących w nim udział tekst dyktanda napisali:

1. Aleksandra Onysk z 3 D

2. Anastazja Uba  z 8 C

3. Jakub Kołbuś z 8 B

Do kolejnego etapu, wojewódzkiego, przeszła Aleksandra Onysk z klasy 3 D. 

 

5. WARSZAWSKA SYRENKA – do kolejnego etapu przeszli:

  1. Alinka Połojańska klasa 0 A
  2. Kajetan Dalecki klasa 0 A
  3. Zuzanna Bystrek klasa 1 A
  4. Maja Frymus klasa 2 A
  5. Bartek Gil klasa 2 A
  6. Amelia Kowal klasa 2 A
  7. Justyna Bielecka klasa 8 C
  8. Thelio Hostein – Błoch klasa 3 C (gimn.)

 

6. Mistrzowie języka ojczystego:

Tytuł Mistrza Poprawnej Polszczyzny wywalczyła Alicja Pyszlak z klasy 8 D, wicemistrzami zostali: Kamila Głodek, Zofia Bartnik, Thelio Hostein – Błoch, Zuzanna Tuszyńska

 

7. Szkolny konkurs „Bohaterowie Kamieni na szaniec”:

I miejsce –  Alicja Pyszlak, Julia Styś i Magdalena Olszewska z kl. 8 D

 

8. Konkurs Ortograficzny „Ortografia na medal”:

Aleksandra Onysk z kl. 3 D została laureatką tego konkursu.

 

9. Konkurs Mazowsze, Moja Mała Ojczyzna:

Pola Kudzinowska została laureatką I miejsca.

 

10. Wyniki konkursu o krajach niemieckojęzycznych:

I miejsce – Anita Owczarek – klasa 7 A

II miejsce – Łukasz Stępień – klasa 7 A oraz Mateusz Miksa  – klasa 3 B

 

11. Konkurs literacki „Turlane opowieści”:

Uczniowie starsi:

I miejsce – Alicja Pyszlak  „Pharmacum”

II miejsce – Wiktoria Bogacka, Jakub Grześkowiak, Anna Kowalska, Jagoda Maciejewska, Felicja Kijeńska „Tajemnica naszyjnika Emmersonów”

III miejsce – Zofia Piórkowska, Julia Miłosz „Cukierek śmierci”, Aleksandra Wolak „ Kreduliony”

Uczniowie młodsi:

I miejsce – Julia Dróżdż, Zofia Kośnik, Remigiusz Wojtak „Tajemniczy amulet”

II miejsce – Patrycja Ignaciuk, Julia Żyłowska „Pirat i księżniczka”

III miejsce  – Jędrzej Rzepko „Chatka”

 

12. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur Matematyczny 201

Wyróżnienie w kategorii BENIAMIN otrzymał Wojciech Sikorski z klasy 5 A.

 

13. Wewnątrzszkolny konkurs matematyczny „Szkolny Geniusz Matematyczny” dla uczniów klas czwartych, piątych i siódmych.

Laureatami konkursu zostali:

Wojciech Sikorski uczeń klasy 5 A – I miejsce

Antoni Jakóbczyk uczeń klasy 5 A – III miejsce

Barbara Sawa  uczennica klasy 7 B – III miejsce

 

14. Konkurs Wiedzy o Zawodach „Mój wymarzony zawód”:

Wyróżnienie w kategorii komiks – Pola Kudzinowska z klasy I C

Wyróżnienie w kategorii prezentacja – Amelia Tomczak z klasy III C gimnazjalnej

 


Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2017/2018:

1. Konkurs na najciekawszą prezentację multimedialną z j. niemieckiego

I miejsce zajęła Matylda Wiewiór z kl. 3 C
II miejsce zdobyła Monika Kamień z kl. 2 C
III miejsce Zuzanna Klein z kl. 7 B

 

2. Paweł Rachocki z klasy 3 B otrzymał stypendium miasta st. Warszawy Sapere Auso 3. Konrad Janikowski z klasy 3 B zakwalifikował się do drugiego etapu konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego  

 

3. Julia Ukielska z 3 D i Aleksandra Onysk z 2 D przeszły do kolejnego etapu (wojewódzkiego) Konkursu Ortograficznego, który odbędzie się 10 marca 2018 r. 

 

4.  Konkurs wiedzy o Konstancji Markiewicz

I miejsce – Bartłomiej Winiszewski – 3 E

 

5. Najlepsza prezentacja o Konstancji Markiewicz

I miejsce – Jagoda Maciejewska – 7 C

 

6. Konkurs „Poprawna polszczyzna na co dzień”

I miejsce – Julia Ukielska – 3 D
II miejsce – Zuzanna Skinder – 3 E
III miejsce – Aleksandra Onysk – 2 D

 

7.  Konkursy leksykalno-gramatyczne z języka niemieckiego:   

Wśród uczniów klas siódmych najlepsza okazała się Karolina Tomasiak z klasy 7 A, II miejsce zajął Kajetan Kulesza z klasy 7 B, III natomiast Karolina Cichocka z klasy 7 A. 

W klasach drugich gimnazjalnych I miejsce zdobył Mateusz Miksa z klasy 2 B, II miejsce przypadło Natalii Wasilewskiej również z klasy 2 B, a III miejsce zajęła Daria Będkowska z klasy 2 A.

Wśród uczniów klas trzecich gimnazjalnych najlepsza okazała się Nicol Laktineh z klasy 3C, II miejsce zajął Konrad Iwanowski z klasy 3 C, III miejsce przypadło Julii Adamczyk również z klasy 3 C.

 

8.  Wyniki konkursu z języka niemieckiego „Frohe Ostern”:

I miejsce – Aleksandra Terlecka z klasy 2 B
II miejsce – Weronika Gawlik z klasy 7 A
III miejsce – Kamil Kowalski z klasy 3 A

 

9. Wyniki konkursu „Die DACHL – Länder – kraje niemieckojęzyczne”

I miejsce – Antoni Hajłasz z klasy 7 B
II miejsce – Amelia Ziniewicz z klasy 2 C
III miejsce – Mateusz Miksa z klasy 2 B

 

10. Konkurs „Kangur Matematyczny 2018”:

Wyróżnienie w kategorii KADET otrzymał Kajetan Kulesza uczeń klasy 7 B
Wyróżnienie w kategorii JUNIOR otrzymał Konrad Iwanowski uczeń klasy 3 C

11. Konkurs „Szkolny Geniusz Matematyczny”:

Kajetan Kulesza   uczeń klasy 7 B – III miejsce
Felicja Kijeńska uczennica klasy 7 C – III miejsce

 

12. Konkurs „Irena Sendlerowa – Matka dzieci Holokaustu” w SP nr 204

Osiągnięcia naszych uczennic w kategorii praca literacka:
II miejsce – Monika Kamień z kl. 2 C
III miejsce – Julia Wiechowska z kl. 2 C

 

13. Konrad Janikowski z klasy 3 B został Laureatem Konkursu Kuratoryjnego z języka angielskiego.

 

14. „Tajemnice ciała człowieka„ –wyniki konkursu

 Dnia 29 maja odbył się szkolny konkurs z biologii „Tajemnice ciała człowieka„ dla uczniów 2 klas gimnazjum i 7 klas szkoły podstawowej:

Klasy 7 szkoły podstawowej:

I miejsce – Adrian Gołębiewski kl. 7b
II miejsce – Jakub Kołbuś kl. 7b

Klasy 2 gimnazjum:  

I miejsce – Katarzyna Matejko kl. 2a
II miejsce – Martyna Zielińska kl. 2a
III miejsce – Daria Będkowska kl. 2a oraz Konstanty Korol-Borodziuk kl. 2a       

 


Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2016/2017:

1. Do etapu wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Języka Angielskiego zakwalifikowały się:

– Angelina Barra – klasa 3 D 

– Hanna Tulin – klasa 3 B

 

2. Magdalena Kucharska, klasa I G – I miejsce w szkolnym konkursie na najciekawszą prezentację multimedialną o krajach niemieckojęzycznych

 

3. Norbert Borkowski z klasy 1 C zakwalifikował się do II etapu konkursu z języka angielskiego „Bednarska Matters”

 

4. Angelina Barra z klasy 3 D, Kaja Gliwicka z klasy 3 E i Hanna Tulin z klasy 3 B zakwalifikowały się do III etapu konkursu z języka angielskiego „Brainstorm”

 

5. Gabrysia Krasnowska, klasa I A – I miejsce w szkolnym konkursie gramatyczno – leksykalnym z języka niemieckiego dla klas I

 

6. Kamila Głodek, klasa I A – II miejsce w szkolnym konkursie gramatyczno – leksykalnym z języka niemieckiego dla klas I

 

7. Mateusz Miksa, klasa I B – III miejsce w szkolnym konkursie gramatyczno – leksykalnym z języka niemieckiego dla klas I

 

8. Konrad Iwanowski, klasa II C – I miejsce w szkolnym konkursie gramatyczno – leksykalnym z języka niemieckiego dla klas II

 

9. Nicol Laktineh, klasa II C – II miejsce w szkolnym konkursie gramatyczno – leksykalnym z języka niemieckiego dla klas II

 

10. Julia Adamczyk, klasa II C -III miejsce w szkolnym konkursie gramatyczno – leksykalnym z języka niemieckiego dla klas II

 

11. Natalia Wajszczuk, klasa III A i Weronika Wójcik, klasa III B – I miejsce w szkolnym konkursie gramatyczno – leksykalnym z języka niemieckiego dla klas III

 

12. Kacper Pawłowski, klasa 3 C – II miejsce w szkolnym konkursie gramatyczno – leksykalnym z języka niemieckiego dla klas III

 

13. Weronika Jejno, klasa III B – III miejsce w szkolnym konkursie gramatyczno – leksykalnym z języka niemieckiego dla klas III

 

14. Agata Michalska, klasa III D – finalistka konkursu kuratoryjnego z języka francuskiego

 

15. Angelina Barra, klasa III D i Hanna Tulin, klasa III B – finalistki konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego

 

16. Hanna Tulin, klasa 3 B – III miejsce w ustnym etapie konkursu języka angielskiego „Brainstorm”

 

17. Martyna Zielińska, klasa 1 C – I miejsce w konkursie „Drzewa i krzewy Polski”

 

18. Amelia Tomczak,  klasa 1 C – II miejsce w konkursie „Drzewa i krzewy Polski”

 

19. Monika Kamień, klasa I C – III miejsce w konkursie „Drzewa i krzewy Polski”

 

20. Natalia Wajszczuk, klasa 3 A – I miejsce w szkolnym konkursie „Die DACHL – Länder – kraje niemieckojęzyczne”

 

21. Konrad Iwanowski, klasa 2 C – I miejsce w szkolnym konkursie matematycznym Geniusz

 

22. Wiktoria Kaliszuk, klasa 2 C – I miejsce w szkolnym konkursie „Tajemnice ciała człowieka”

 


 Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2015/2016:

1. Do II etapu konkursu z języka angielskiego „Brainstorm” zakwalifikowali się uczniowie:

– Agata Fusiarz, klasa 3 E

– Iga Dymarska, klasa 3 A

– Maciej Padiasek, klasa 3 A

 

2. Iga Dymarska z klasy 3 A wygrała II Bemowski Konkurs Ortograficzny w ramach Europejskiego Tygodnia Świadomej Dysleksji

 

3. Do II etapu Konkursu Kuratoryjnego z Języka Angielskiego zakwalifikowali się uczniowie:

 – Iga Dymarska, klasa 3 A

– Natalia Fingas, klasa 3 D

– Agata Fusiarz , klasa 3 E

– Zofia Kazimierczak, klasa 3 D

– Maciej Padiasek, klasa 3 A

 

4. Do II dzielnicowego etapu Konkursu Ortograficznego zakwalifikowali się uczniowie:

– Iga Dymarska, klasa 3 A

– Weromika Wójcik, 2 B

– Agata Fusiarz, klasa 3 E

 

5. Do III etapu warszawskiego konkursu z języka angielskiego „Brainstorm” zakwalifikowali się uczniowie:

– Agata Fusiarz, klasa 3 E

– Iga Dymarska, klasa 3 A

– Maciej Padiasek, klasa 3 A

 

6. Matylda Wiewiór, klasa I C – I miejsce w szkolnym konkursie na najciekawszą prezentację multimedialną o krajach niemieckojęzycznych

 

7. Do II etapu rejonowego Konkursu Kuratoryjnego z Religii „Jan Paweł II – wychowawca młodzieży” zakwalifikowali się uczniowie:

– Zuzanna Basińska,  klasa 3 D

– Weronika Wiśniewska,  klasa 3 E

– Emilia Ziaja,  klasa 1 E

 

8. Uczennice: Maja Kucharczyk z klasy 2 E, Natalia Fingas z klasy 3 D oraz Agata Fusiarz z klasy 3 E zostały Laureatkami wojewódzkiego etapu Konkursu Kuratoryjnego z Języka Francuskiego. 

 

9. Kacper Pawłowski, klasa 2 C – I miejsce w szkolnym konkursie chemicznym klas II

 

10. Iga Dymarska, klasa 3 A – I miejsce w szkolnym konkursie gramatyczno – leksykalnym z języka niemieckiego

 

11.Barbara Truskolaska i Aleksandra Woźniakiewicz, klasa 3 D – II miejsce w dwuetapowym VI Międzyszkolnym Konkursie Interdyscyplinarnym „Cztery Żywioły” – edycja 2015/2016 „Powietrze”

 

12. Iga Dymarska, klasa 3 A- Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego „Ortografia na medal”

 

13.  Mazowiecki Konkurs Lingwistyczny:

–  Agata Fusiarz, klasa 3 E –  tytuł laureata z języka francuskiego

– Maja Kucharczyk, klasa 2 E –  tytuł laureata z języka francuskiego

– Zofia Kazimierczak, klasa 3 D – tytuł finalisty z języka angielskiego

– Agata Michalska, klasa 2 D – tytuł finalisty z języka francuskiego

 

14. Szkolny Geniusz Matematyczny – Laureatami konkursu zostali:

Konrad Iwanowski, klasa 1 C – II miejsce

Kacper Pawłowski, klasa 2 C – III miejsce

 

15.  Kasper Pawłowski, klasa 2 C – I miejsce w szkolnym konkursie o krajach niemieckojęzycznych DACHL – Länder

 


Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2014/2015:

1. Do II rejonowego etapu Konkursu Kuratoryjnego z Języka Francuskiego zakwalifikowali się uczniowie:

– Golc Kamila, klasa 3 D

– Podstolska Alicja, klasa 3 D

– Chlaściak Justyna, klasa 3 E

– Lubak Natalia, klasa 3 E

– Kucharczyk Konrad, klasa 3 E

– Cięciara Jan , klasa 3 E

 

2. Do II rejonowego etapu Konkursu Kuratoryjnego z Historii zakwalifikował się uczeń:

– Puliński Michał, klasa 3 E

 

3. Do II etapu konkursu z języka angielskiego „Brainstorm” zakwalifikowali się uczniowie:

– Zofia Kazimierczak, klasa 2 D

– Dominika Zagórska, klasa 3 A

– Jan Cięciara, klasa 3 E

 

4. Do II dzielnicowego etapu Konkursu Ortograficznego zakwalifikowali się uczniowie:

– Dominika Zagórska,  klasa 3 A

– Szymon Niemiec,  klasa 1 B

– Justyna Chlaściak,  klasa 3 E

 

5. Do III – ostatniego etapu konkursu z języka angielskiego „Brainstorm” zakwalifikowali się uczniowie:

– Zofia Kazimierczak,  klasa 2 D

– Jan Cięciara,  klasa 3 D

 

6. 17.12.2014 odbył się finał wewnątrzszkolnego konkursu z języka niemieckiego:

– Kataryna Mokosa, klasa 3 C – I miejsce

– Karolina Tchoń, klasa 3 C – I miejsce

– Ewa Witkowska i Weronika Wójcik, klasa 1 B – wyróżnienie

 

7. Jan Cięciara z klasy 3 E zajął III miejsce w warszawskim konkursie języka angielskiego „Brainstorm”

 

8. Do II etapu konkursu „Szkolny Geniusz Matematyczny”zakwalifikowali się uczniowie:

– Aleksandra Piwowarczyk, klasa  2 C

– Kacper Pawłowski, klasa 1 C

– Kacper Prywata, klasa 1 D

– Zuzanna Janiszewska, klasa 1 A

– Krystian Madej, klasa 1 C

 

9. Barbara Truskolaska z klasy 2 D zajęła II miejsce w dzielnicowym konkursie „Wielowiekowe Polsko-Węgierskie Kontakty”

 

10. Jakub Sucharski z klasy 2 D zajął III miejsce w dzielnicowym konkursie „Wielowiekowe Polsko-Węgierskie Kontakty

 

11. Dnia 14 maja 2015  uczniowie przystąpili do II etapu wewnątrzszkolnego konkursu matematycznego dla uczniów klas I i II „Szkolny GENIUSZ matematyczny”

 – I miejsce zdobył Kacper Pawłowski, klasa 1 C

– II miejsce zdobył Kacper Prywata, klasa 1 D

– III miejsce zdobyła Zuzanna Janiszewska, klasa 1A

 


Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2013/2014:

1)    Bugała Ernest , klasa 3C – finalista Kuratoryjnego Konkursu z Języka Angielskiego  

 

2)    Dobrosława Król, klasa  3 E- finalistka Kuratoryjnego Konkursu z Języka Polskiego 

 

3)    Kamil Wojnowski, klasa 3D – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1945. Polski czyn zbrojny w okresie II wojny światowej”

 

4)    Karolina Tchoń, klasa 2C – I miejsce w szkolnym konkursie geograficznym „Z geografią na Ty” 

 

5)    Aleksandra Piwowarczyk, klasa 1C – wyróżnienie w wewnątrzszkolnym konkursie matematycznym dla klas I i II „Szkolny Geniusz matematyczny”

 

6)    Sebastian Sinkiewicz, klasa 1C – wyróżnienie w wewnątrzszkolnym konkursie matematycznym dla klas I i II „Szkolny Geniusz matematyczny”

 

7)    Anna Basińska, klasa 2E – wyróżnienie w wewnątrzszkolnym konkursie matematycznym dla klas I i II „Szkolny Geniusz matematyczny”

 

8)    Karolina Tchoń, klasa 2C – wyróżnienie w wewnątrzszkolnym konkursie matematycznym dla klas I i II „Szkolny Geniusz matematyczny”

 

9)    Natalia Fingas, klasa 1D – wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Kangur

 

10) Anna Basińska,  klasa 2E – wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Kangur

 

11) Filip Marcinkowski, klasa 3C – wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Kangur