Rok szkolny 2022/2023

 

WYCHOWAWCY I ZASTĘPCY

Klasa Imię i nazwisko wychowawcy Imię i nazwisko zastępcy wychowawcy
0 A p. Sylwia Kucharska
1 A p. Izabela Strzalińska p. Monika Popielak
1 B p. Anna Lisiecka p. Agnieszka Prokopczyk
1 C p. Karolina Krupa p. Teresa Barszcz
2 A p. Monika Dunarowicz p. Teresa Szaran
2 B p. Karolina Buczek w zastępstwie za p. Klaudię Mróz p. Elżbieta Cichocka
2 C p. Marta Gałązka w zastępstwie za p. Mariolę Wójcik p. Katarzyna Kowalczuk
2 D p. Judyta Wardak p. Magdalena Łukawska
3 A p. Agnieszka Urazińska p. Aleksandra Puzyńska
3 B p. Agata Pieńkos p. Jacek Kwiatkowski
3 C p. Monika Abramczyk p. Marzena Pietrasik
3 D p. Adrian Przybysz p. Tomasz Pajewski
4 A p. Oktawia Czech p. Marta Mankiewicz
4 B p. Bartłomiej Bugajak p. Magdalena Krakowiak
4 C p. Jolanta Kania p. Patryk Szeliga
4 D p. Ewa Burdak p. Sylwia Burakowska
5 A p. Małgorzata Pajewska – Multan p. Lech Serwatka
5 B p. Damian Sićko p. Natalia Pilkiewicz
5 C p. Krystyna Szymkowska p. Natalia Zhukava
6 A p. Angelika Wojdyło ks. Dariusz Grzywa
7 A p. Michał Pietruk p. Krzysztof Błocki
7 B p. Sandra Kot p. Magdalena Mrozowska
8 A p. Elżbieta Borowska p. Anna Kondraciuk
8 B p. Ewa Wąsik p. Natalia Graczyk

 

Konsultacje nauczycieli [czytaj więcej]

 

L.p. Nazwisko i imię nauczyciela Nauczany przedmiot
1. p. Abramczyk Monika edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy
2. p. Barański Wojciech dyrektor szkoły, muzyka
3. p. Barszcz Teresa etyka, wychowawca świetlicy
4. p. Bąk Małgorzata wicedyrektor szkoły, wychowawca świetlicy
5. p. Błocki Krzysztof chemia, fizyka
6. p. Bogacki Maciej wychowawca świetlicy
7. p. Borowska Elżbieta biologia, przyroda
8. p. Buczek Karolina edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy
9. p. Bugajak Bartłomiej język angielski, wychowawca świetlicy
10. p. Burakowska Sylwia język polski
11. p. Burdak Ewa wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie, edukacja dla bezpieczeństwa
12. p. Cebulska Magdalena kierownik świetlicy, wychowawca świetlicy
13. p. Chadam Aleksandra logopeda
14. p. Cibora Hanna nauczyciel współorganizujący kształcenie
15. p. Cichocka Elżbieta informatyka
16. p. Czech Oktawia język polski
17. p. Dunarowicz Monika edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy
18. p. Fuks Eliza matematyka, informatyka
19. p. Gałązka Marta edukacja wczesnoszkolna, j. angielski
20. p. Gawełda Anna wychowawca świetlicy
21. p. Graczyk Natalia nauczyciel współorganizujący kształcenie
22. ks. Grzywa Dariusz religia
23. p. Kania Jolanta matematyka, informatyka
24. p. Kapusta Halina nauczyciel współorganizujący kształcenie
25. p. Kondraciuk Anna język polski
26. p. Kossakowska-Lewaszow Agnieszka historia, wiedza o społeczeństwie
27. p. Kot Sandra język francuski, język angielski, historia, wychowawca świetlicy
28. p. Kowalczuk Katarzyna religia
29. p. Kozłowski Jakub nauczyciel współorganizujący kształcenie
30. p. Krakowiak Magdalena religia
31. p. Krupa Karolina edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy
32. p. Kucharska Sylwia wychowanie przedszkolne
33. p. Kwiatkowski Jacek edukacja muzyczna, muzyka
34. p. Lisiecka Anna edukacja wczesnoszkolna, język niemiecki, wychowawca świetlicy
35. p. Łukawska Magdalena wychowawca świetlicy
36. p. Mankiewicz Marta pedagog szkolny, doradztwo zawodowe
37. p. Mrozowska Magdalena język francuski, biologia
38. p. Mróz Klaudia edukacja wczesnoszkolna
39. p. Pajewska-Multan Małgorzata geografia, matematyka
40. p. Pajewski Tomasz nauczyciel współorganizujący kształcenie, wychowawca świetlicy
41. p. Pawlak Angelika wychowanie przedszkolne
42. p. Pieńkos Agata edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy
43. p. Pietrasik Marzena wychowanie fizyczne, technika
44. p. Pietruk Michał wychowanie fizyczne
45. p. Pilkiewicz Natalia psycholog
46. p. Piotrowska Agnieszka nauczyciel bibliotekarz
47. p. Popielak Monika nauczyciel współorganizujący kształcenie
48. p. Prokopczyk Agnieszka wychowawca świetlicy
49. p. Przybysz Adrian edukacja wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne, nauczyciel współorganizujący kształcenie, wychowawca świetlicy
50. p. Puzyńska Aleksandra język angielski
51. p. Serwatka Lech wychowanie fizyczne
52. p. Sićko Damian wychowanie fizyczne
53. p. Strzalińska Izabela edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy
54. p. Strzelczyk Beata wicedyrektor szkoły, język polski
55. p. Szaran Teresa wychowawca świetlicy
56. p. Szeliga Patryk wychowanie fizyczne
57. p. Szymanowska Joanna wychowawca świetlicy
58. p. Szymkowska Krystyna język angielski, historia
59. p. Urazińska Agnieszka edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy
60. p. Wardak Judyta edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy
61. p. Wąsik Ewa matematyka
62. p. Wiszniewiecka Karolina język angielski
63. p. Wojdyło Angelika pedagog specjalny
64. p. Wójcik Mariola edukacja wczesnoszkolna, język angielski
65. p. Zalewska Justyna matematyka
66. p. Zhukava Nataliia język francuski, język angielski
67. p. Żuromska Bogna plastyka