Rok szkolny 2023/2024

 

WYCHOWAWCY I ZASTĘPCY

Klasa Imię i nazwisko wychowawcy Imię i nazwisko zastępcy wychowawcy
0 A p. Sylwia Kucharska, p. Joanna Daniluk p. Jakub Kozłowski
1 A p. Mariola Wójcik p. Maciej Adamski
1 B p. Agata Pieńkos p. Aleksandra Puzyńska
1 C p. Monika Abramczyk p. Joanna Szymanowska
1 D
p. Adrian Przybysz p. Aleksandra Chadam
2 A
p. Karolina Buczek (w zastępstwie za p. Izabelę Strzalińską) p. Natalia Graczyk
2 B
p. Anna Lisiecka p. Sylwia Świątek
2 C
p. Agata Pieńkos (w zastępstwie za p. Karolinę Krupę) p. Teresa Barszcz
3 A p. Agnieszka Urazińska p. Lech Serwatka
3 B p. Karolina Buczek (w zastępstwie za p. Klaudię Mróz) p. Teresa Szaran
3 C p. Marta Gałązka p. Agnieszka Prokopczyk
3 D p. Judyta Wardak p. Magdalena Łukawska
4 A p. Sylwia Burakowska p. Elżbieta Cichocka
4 B p. Elżbieta Borowska p. Marzena Pietrasik
4 C p. Patryk Szeliga p. Jan Młynek
4 D p. Hanna Duszak p. Magdalena Krakowiak
5 A p. Oktawia Czech p. Agnieszka Mucha
5 B p. Anna Kondraciuk p. Karolina Wesołowska
5 C p. Jolanta Kania
5 D
p. Ewa Burdak p. Jacek Kwiatkowski
6 A p. Małgorzata Pajewska – Multan p. Agnieszka Kossakowska-Lewaszow
6 B
p. Damian Sićko p. Piotr Bakuniak
6 C p. Krystyna Szymkowska p. Tomasz Pajewski
7 A p. Krzysztof Błocki p. Ewa Wąsik
7 B p. Angelika Wojdyło p. Natalia Zhukava
8 A p. Michał Pietruk p. Hanna Cibora
8 B p. Karolina Wiszniewiecka p. Magdalena Mrozowska

 


 

Lp. Nazwisko i imię nauczyciela Nauczany przedmiot
1. Abramczyk Monika edukacja wczesnoszkolna,

wychowawca świetlicy

2. Adamski Maciej nauczyciel współorganizujący kształcenie
3. Bakuniak Piotr nauczyciel współorganizujący kształcenie
4. Barański Wojciech dyrektor szkoły,

muzyka

5. Barszcz Teresa etyka
6. Bąk Małgorzata wicedyrektor szkoły,

nauczyciel bibliotekarz

7. Błocki Krzysztof chemia,

fizyka

8. Bogacki Maciej wychowawca świetlicy
9. Borowska Elżbieta biologia,

przyroda

10. Buczek Karolina edukacja wczesnoszkolna
11. Burakowska Sylwia język polski
12. Burdak Ewa wychowanie fizyczne,

wychowanie do życia w rodzinie,

nauczyciel współorganizujący kształcenie

13. Cebulska Magdalena kierownik świetlicy,

nauczyciel współorganizujący kształcenie

14. Chadam Aleksandra logopeda
15. Cibora Hanna nauczyciel współorganizujący kształcenie
16. Cichocka Elżbieta edukacja informatyczna,

informatyka

17. Czech Oktawia język polski
18. Daniluk Joanna wychowanie przedszkolne,

wychowawca świetlicy

19. Duszak Hanna język polski
20. Fuks Eliza matematyka,

informatyka

21. Gałązka Marta edukacja wczesnoszkolna,

język angielski

22. Gawełda Anna wychowawca świetlicy
23. Graczyk Natalia nauczyciel współorganizujący kształcenie
24. Kania Jolanta matematyka,

informatyka

25. Knopik Joanna geografia
26. Kondraciuk Anna język polski
27. Kossakowska-Lewaszow Agnieszka historia,

wiedza o społeczeństwie

28. Kot Sandra język francuski,

historia

29. Kowalczuk Katarzyna religia
30. Kozłowski Jakub nauczyciel współorganizujący kształcenie
31. Krakowiak Magdalena religia
32. Krupa Karolina edukacja wczesnoszkolna
33. ks. Grzywa Dariusz religia
34. Kucharska Sylwia wychowanie przedszkolne
35. Kwiatkowski Jacek edukacja muzyczna,

muzyka

36. Lisiecka Anna edukacja wczesnoszkolna,

język niemiecki

37. Łukawska Magdalena wychowawca świetlicy
38. Miałkowska Magdalena geografia
39. Młynek Jan psycholog
40. Mrozowska Magdalena język francuski,
biologia
41. Mróz Klaudia edukacja wczesnoszkolna
42. Mucha Agnieszka matematyka
43. Olszewska Aleksandra wychowawca świetlicy,

plastyka

44. Pajewska-Multan Małgorzata geografia,
matematyka
45. Pajewski Tomasz nauczyciel współorganizujący kształcenie
46. Pękała Kacper wychowanie fizyczne
47. Pieńkos Agata edukacja wczesnoszkolna
48. Pietrasik Marzena wychowanie fizyczne,

technika,

edukacja dla bezpieczeństwa

49. Pietruk Michał wychowanie fizyczne
50. Prokopczyk Agnieszka wychowawca świetlicy
51. Przybysz Adrian edukacja wczesnoszkolna,

nauczyciel współorganizujący kształcenie,

52. Puzyńska Aleksandra język angielski
53. Serwatka Lech wychowanie fizyczne
54. Sićko Damian wychowanie fizyczne
55. Smolarska Katarzyna plastyka
56. Strzalińska Izabela edukacja wczesnoszkolna
57. Strzelczyk Beata wicedyrektor szkoły,

język polski

58. Szaran Teresa wychowawca świetlicy
59. Szeliga Patryk wychowanie fizyczne
60. Szymanowska Joanna wychowawca świetlicy
61. Szymkowska Krystyna historia
62. Świątek Sylwia język angielski
63. Tkaczyk Zdzisława (s. Felicjana) religia
64. Urazińska Agnieszka edukacja wczesnoszkolna,

nauczyciel współorganizujący kształcenie

65. Wardak Judyta edukacja wczesnoszkolna,

wychowawca świetlicy

66. Wawrzyniak Anna nauczyciel bibliotekarz
67. Wąsik Ewa matematyka
68. Wesołowska Karolina pedagog
69. Wiszniewiecka Karolina język angielski
70. Wojdyło Angelika pedagog specjalny,

doradztwo zawodowe

71. Wójcik Mariola edukacja wczesnoszkolna,

język angielski

72. Zhukava Natallia język francuski