W nawiązaniu do pisma z dnia 28 marca 2019 r. dotyczącego procedury w zakresie wydawania Kart Ucznia dzieciom przyjętym do klas I w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2021/2022, uprzejmie informujemy, iż Zarząd Transportu Miejskiego przygotował platformę umożliwiającą składanie wniosków drogą elektroniczną.

Link do wyrobienia karty miejskiej dla dziecka, gdzie można bezpośrednio składać wnioski: https://www.wtp.waw.pl/warszawska-karta-miejska/wniosek-o-wydanie-warszawskiej-karty-miejskiej/

Instrukcja wypełniania wniosku pobierz

Uwaga!!!

W tym roku mijają 4 lata od wydania pierwszych Kart Ucznia, których termin ważności kończy się w dniu 30 września 2021 r.

W celu usprawnienia operacji wymiany nośników oraz przedłużenia uprawnień, Zarząd Transportu Miejskiego przygotował specjalny link https://kartaucznia.ztm.waw.pl/a9863c64 dedykowany dla naszej szkoły, za pomocą którego można złożyć wniosek o nową Kartę Ucznia.

Zarząd Transportu Miejskiego dołoży wszelkich starań, aby wszystkie wnioski o Karty Ucznia złożone do 23.05.2021 zostały dostarczone do szkół przed pierwszym dzwonkiem nowego roku szkolnego.

Karta Ucznia Instrukcja – Pierwsza Karta pobierz

Karta Ucznia Instrukcja – Przedłużenie pobierz

Wniosek Karta Ucznia 2021 pobierz

Szkoła Podstawowa nr 364 im. Konstancji Markiewicz – Informacja pobierz

W przypadku gdy uczeń zmienia szkoły w granicach administracyjnych m. st. Warszawy, nie wymienia się Karty Ucznia.