Konkursy dla dzieci – wojewódzkie, ogólnopolskie i międzynarodowe: http://konkursydladzieci.eu/
KONKURSY KURATORYJNE – Harmonogram konkursów przedmiotowych: https://konkursy.mscdn.pl

Aktualne Konkursy:


Konkurs plastyczno-literacki, „Moje prawa, moje obowiązki!”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 1-8. Czas trwania konkursu: od 18 listopada 2022  roku do 30 listopada 2022 roku. W konkursie wyróżniono kategorie: literacką i plastyczną. Prace należy oddać  do 30 listopada  2022 r. do p. Agnieszki Urazińskiej  (wych. klasy 3 A), p. Angeliki Wojdyło (pedagog/wych. klasy 6 A) lub do p. Natalii Graczyk (nauczyciel współorganizujący kształcenie).

Regulamin [czytaj więcej]


ARCHIDIECEZJALNY KONKURS SANTO SUBITO o świętym Janie Pawle II, XII edycja. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 0-8. Termin konkursu: od października 2022 do listopada 2022. Koordynator: ks. Dariusz Grzywa

Regulamin [czytaj więcej]


Ogólnopolski konkurs plastyczny „Anioły – Muśnięcie Skrzydeł 2022. Organizatorem konkursu jest Wałbrzyski Ośrodek Kultury. Konkurs jest skierowany do uczniów kl. 0-8, którzy zechcą wykonać pracę plastyczną związaną z tematem przewodnim, którym są ANIOŁY – w szerokim rozumieniu, dotyczącym zarówno wiedzy, jak i wyobrażenia. Głównym celem konkursu jest pobudzenie wyobraźni, kreacji plastycznej, zachęcanie do czerpania inspiracji twórczych z klimatu Świąt Bożego Narodzenia.

Praca powinna być wykonana dowolną techniką plastyczną, na płaszczyźnie (maksymalny rozmiar do 100 x 70 cm). Prace należy składać do 25 listopada 2022 r. do p. Małgorzaty Bąk.

– fiszka konkursowa: https://www.wok.walbrzych.pl/web/wp-content/uploads/2022/10/FISZKA-KONKURSOWA-2022.pdf

– regulamin: https://www.wok.walbrzych.pl/web/wp-content/uploads/2022/10/Regulamin-konkursu-Anioly-musniecie-skrzydel-2022.pdf


Konkurs „Prawa i obowiązki ucznia”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 0-3 – cz. plastyczna oraz 4-8 cz. plastyczno-literacka. Termin konkursu: listopad 2022. Koordynatorzy: p. A.Wojdyło, p. N. Graczyk, p. A. Urazińska.


Konkurs fotograficzny „Bemowska szkoła w moim obiektywie”. Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym “Bemowska szkoła w moim obiektywie”. Prace należy składać do 15 grudnia 2022 r. W konkursie obowiązują kategorie wiekowe: szkoły podstawowe – klasy I-III, klasy IV-VII oraz klasy VIII i szkoły ponadpodstawowe.

W każdej z nich przewidziane są dwa warianty:

– zdjęcia pojedyncze – ukazujące wyjątkowe sytuacje,

– zestawy zdjęciowe – serie dokumentujące codzienność lub wydarzenia związane z życiem szkoły.

Szczegółowe informacje oraz formularz przesyłania zdjęć: https://akademiamlodegobemowiaka.pl/konkurs-fotograficzny-bemowska-szkola-w-moim-obiektywie/                Plakat zobacz


Olimpiada wiedzy „Olimpusek”

Konkurs skierowany do uczniów klas II i III. Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek polega na rozwiązaniu przez uczniów zintegrowanego sprawdzianu poruszającego zagadnienia edukacji polonistycznej, przyrodniczej i matematycznej. Sprawdziany zawierają pytania o różnej skali trudności, dlatego też wszyscy uczniowie mogą spróbować swoich sił.

Udział w konkursie jest płatny 14 zł.

Termin Olimpiady: 11 stycznia 2023

Regulamin i szczegółowe informacje: https://www.olimpus.edu.pl/olimpusek/sesja-zimowa/regulamin

Zgłoszenia przyjmuje koordynator konkursu p. Judyta Wardak do dn. 9 grudnia 2022 r.

Nagrody w konkursie ufundowane zostały przez Radę Rodziców.


Konkurs plastyczny pt. „112 – ten numer ratuje życie”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 1-8. Organizatorem jest miasto stołeczne Warszawa – Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy. Koordynatorami konkursu są pedagodzy szkolni. Termin konkursu: do 13 stycznia 2023 r.

Niezbędne informacje: bezpieczna.um.warszawa.pl

Regulamin [czytaj więcej]

Plakat zobacz


Konkurs „Mój przyjaciel kot”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 0-III. Koordynatorzy: pani Anna Lisiecka 0-1, pani Magdalena Łukawska 2-3. Termin składania prac: od 16 stycznia 2023 do 3 lutego 2023. Nagrody ufundowała Rada Rodziców SP 364.

Regulamin [czytaj więcej]


Konkurs na najlepszą interpretację tekstu o Konstancji Markiewicz w j.ang. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 5-8. Termin realizacji: luty 2023.


Quiz wiedzy o Konstancji Markiewicz. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 5-8. Termin realizacji: luty 2023.


Cykl konkursów plastycznych w świetlicy „Pory roku w malarstwie Świetliczaków”
1) Pejzaż jesienny – październik 2022
2) pejzaż zimowy – styczeń 2023
3) Pejzaż wiosenny – kwiecień 2023
Koordynatorzy: wychowawcy świetlicy
Regulamin: podczas przebywania w świetlicy należy samodzielnie wykonać płaską pracę plastyczną w formacie A4 lub A3 (farby, pastele, kredki, pisaki, wyklejanka) na podany temat.
Nagrody ufundowała Rada Rodziców SP 364.


Konkurs na najładniejszą kartkę okolicznościową i poster z okazji Dnia Św. Patryka.  Konkurs jest skierowany do uczniów klas 3-6. Termin konkursu: marzec 2023


Konkurs plastyczny Green Top Hat – z okazji Dnia Św. Patryka. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 1-3. Termin konkursu: marzec 2023


Konkurs wielkanocny. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 0-3. Termin konkursu: przed Wielkanocą 27 marzec do 7 kwietnia, rozstrzygnięcie konkursu po Wielkanocy. Koordynatorzy: pani Marta Gałązka i pani Agata Pieńkos.


Konkurs „Egzotyczne zwierzęta”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 0-3. Koordynator: Agnieszka Urazińska. Termin realizacji: kwiecień 2023


Konkurs leksykalno-gramatyczny z języka niemieckiego. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 7-8. Koordynator: p. Anna Lisiecka. Termin realizacji: kwiecień 2023. Nagrody ufundowała Rada Rodziców SP 364.


XIX edycja Forum Angielskich Kół Teatralnych FAKT 2023. W przeglądzie biorą udział uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych w Warszawie, podzieleni na dwie grupy wiekowe: kl. I – III i IV – VIII. Termin realizacji: maj/kwiecień 2023. Koordynatorki FAKT: Aleksandra Puzyńska – apuzynska@sp364.edu.pl, Krystyna Szymkowska – kszymkowska@sp364.edu.pl


Szkolny konkurs fotograficzny „Każda chwila jest ważna! Ja i Moja Rodzina w obiektywie”

W ramach szkolnych obchodów Międzynarodowego Dnia Rodzin (15 maja) SP 364 zaprasza uczniów klas 0-8 do udziału w konkursie fotograficznym „Każda chwila jest ważna! Ja i Moja Rodzina w obiektywie”. Celem konkursu jest ukazanie wspólnie spędzonego czasu w gronie rodzinnym.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu:
– fotografii  z codziennego życia rodziny (np. spacer z psem, remont, wspólne lepienie pierogów – sprawy i sytuacje codzienne, które budzą w nas radość, wspomnienia, wywołują emocje), lub
– zdjęcia z ważnych uroczystości i wydarzeń rodzinnych.

Zdjęcia konkursowe należy przesyłać do p. Małgorzaty Bąk na adres e-mail: mbak@sp364.edu.pl do dnia 28 maja 2023 r.

Nagrody w konkursie ufundowała Rada Rodziców SP 364.


 

 

 

Konkursy zrealizowane w roku szkolnym 2022/2023:


Szkolny konkurs znajomości tabliczki mnożenia (mnożenie do 100 oraz mnożenie do 1000) z okazji obchodów Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 5. Termin konkursu: 6 października. Koordynator: pani Małgorzata Pajewska-Multan – nauczyciel matematyki.


Konkurs „Synapsik MEN” dla klas I – III – sesja jesienna https://www.wydawnictwo-synapsa.pl/synapsik-men

Udział w konkursie jest płatny 12,50 zł. Opłaty dokonujemy po odbytym konkursie na wskazany przez koordynatora nr konta.  Koordynator: pani Anna Lisiecka – wychowawca klasy 1 B.

Termin konkursu:
– dla klas pierwszych odbędzie się  w środę 19.10.2022 r. na 2 godzinie lekcyjnej (8.55-9.40)
– dla klas drugich odbędzie się w poniedziałek 17.10.2022 r. na 6 godzinie lekcyjnej (12.50-13.35)
– dla klas trzecich odbędzie się w środę 19.10.2022 r. na 3 godzinie lekcyjnej (9.50-10.35)

Konkurs „Jesienne lampiony z dyni”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 1-3. Termin składania prac (sala 29): od 19.10. do 21.10. 22 r. Rozstrzygnięcie konkursu obędzie się 7 listopada. Koordynator: pani Izabela Strzalińska (wychowawca kl. 1A).

Regulamin [czytaj więcej]


Konkurs plastyczny „Jesienne pejzaże” skierowany do uczniów kl. 0-3. Czas trwania konkursu: 3-28.10.2022; ogłoszenie wyników: 7.11.2022. Podpisane prace zgodne z zasadami konkursu, przynosimy do pani Barbary Kuklińskiej, s. 24 do 28 października do godz. 13:00. Szczegóły konkursu w regulaminie. Zachęcam do udziału!

Regulamin [czytaj więcej]       Plakat zobacz


Ogólnopolski Międzyszkolny Konkurs w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w ogólnopolskim, międzyszkolnym konkursie Pho3nix Kids w aplikacji mobilnej. Start już 17 października!

Fundacja Pho3nix sięga po najbardziej naturalną aktywność fizyczną. Każdy spacer, każdy krok przybliżają uczniów najaktywniejszych szkół do zdobycia indywidualnych nagród w konkursie na kroki!

Zadanie konkursowe polega na wykonywaniu przez uczniów szkoły jak największej liczby kroków (za pośrednictwem Konta Uczeń w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids) w okresie 17-30 października 2022 r. Konkurs jest realizowany za pośrednictwem aplikacji mobilnej Pho3nix Kids – instrukcja rejestracji ucznia w aplikacji pobierz

Regulamin konkursu:
https://pho3nix-kids.com/polska/regulamin-konkursu-w-aplikacji-mobilnej-pho3nix-kids-2022/                    Plakat zobacz


Konkurs plastyczny „Mój pluszowy miś”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 0–1. Termin składania prac: od 03.11.2022 r. do 15.11.2022 r. Koordynatorzy: pani Monika Dunarowicz (wychowawca kl. 2A) oraz pani Marta Gałązka (wychowawca kl. 2C).

Regulamin [czytaj więcej]


Dzielnicowy konkurs plastyczny origami „O czym szumi las?” dla dzieci z grupy 0 A. Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej techniką origami (koła, kwadraty, trójkąty), będącej odpowiedzią na pytanie konkursowe: O czym szumi las? Prace konkursowe w formacie A4 lub A3 należy składać do p. Sylwii Kucharskiej (wychowawczyni grupy 0A) do dnia 17 listopada 2022 r. Do pracy należy dołączyć zgodę na udział dziecka w konkursie. Organizatorem konkursu są oddziały przedszkolne przy Szkole Podstawowej nr 357 w Warszawie (ul. Zachodzącego Słońca 25).

Zgoda na udział dziecka w konkursie pobierz

Regulamin konkursu: https://eduwarszawa-my.sharepoint.com/:w:/g/personal/jszendzielorz_eduwarszawa_pl/ETyPhAa6vFBPosNozJ8rDjsBrscV9L3eFBEEIFueI2u9Ug?wdLOR=c52821024-7994-499C-A0E7-AC7D18D8AB42


Ogólnopolski konkurs plastyczny „Święty Mikołaj – biskup o miłosiernym sercu”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 0-8.  Termin konkursu: do 15 listopada 2022 r. wysyłamy zdjęcie (dobrej jakości) prezentujące pracę wypełniając elektroniczny formularz na stronie internetowej: www.konkurs-plastyczny.fsd.lublin.pl Koordynator: pani Anna Lisiecka

Nagrody w każdej kategorii:
I nagroda – 2000 pln, II nagroda – 1000 pln, III nagroda – 500 pln.

Szczegóły, regulamin: http://konkurs-plastyczny.fsd.lublin.pl/


„Warto czytać!” – konkurs rodzinny na plakat promujący czytelnictwo. W ramach Narodowego programu rozwoju czytelnictwa SP 364 zaprasza dzieci z grupy 0 A wraz z rodzinami do wspólnego przygotowania plakatu promującego czytelnictwo (praca może zawierać hasło reklamowe). Plakat może być wykonany dowolną techniką plastyczną (płaską), w formacie A4 lub A3.

Nagrodzone prace zostaną wydrukowane i posłużą do promocji czytelnictwa – wystawa plakatów odbędzie się na terenie SP 364 oraz w Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy. Prace należy składać do 18 listopada 2022 r. Koordynatorem konkursu jest p. Teresa Barszcz (nauczyciel etyki).


Szkolny konkurs „11 LISTOPADA – NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI”. Konkurs jest skierowany do uczniów z klas 4 -8. Konkurs polega na wykonaniu plakatu w formacie A2 lub A3 (technika i sposób wykonania prac dowolna). Termin konkursu: do 18 listopada 2022 r. Koordynator: pani Agnieszka Kossakowska – Lewaszow. Prace należy przynieść do sali nr 228.

Regulamin [czytaj więcej]


Szkolny konkurs fotograficzny „Talerz zdrowia”. W ramach szkolnych obchodów Dnia Zdrowego Śniadania (8 listopada) SP 364 zaprasza uczniów klas 0-8 do udziału w konkursie fotograficznym „Talerz zdrowia”. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu własnego, zdrowego śniadania oraz sfotografowania go przed zjedzeniem 😊. Celem konkursu jest promowanie śniadań i zdrowej żywności. Zdjęcia konkursowe należy przesyłać do p. Małgorzaty Bąk na adres e-mail: mbak@sp364.edu.pl do dnia 21 listopada 2022 r. Nagrody w konkursie ufundowała Rada Rodziców SP 364.


Konkurs ortograficzny (etap szkolny) odbędzie się 22.11.2022 r. o godzinie 8.55 w sali 109. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 4-8. Koordynator: Sylwia Burakowska – nauczyciel j. polskiego.


Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 7-8. Termin konkursu: listopad 2022. Koordynator: pani Anna Lisiecka – nauczyciel j. niemieckiego. Nagrody ufundowała Rada Rodziców SP 364.


 

Konkursy zrealizowane w roku szkolnym 2021/2022:


Konkurs „Najciekawsza gra językowa”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas IV-VIII. Wykonaną grę w wybranym języku obcym przynosimy do swojego nauczyciela języka (angielskiego, francuskiego lub niemieckiego). Koordynator: Aleksandra Puzyńska. Termin realizacji: do 24 września 2021


Konkurs Fotograficzny „Najpiękniejsze drzewa Warszawy” dla uczniów klas 1-8 Szkoły Podstawowej nr 364 im. Konstancji Markiewicz w Warszawie. Koordynator: Teresa Barszcz. Zdjęcia należy przesyłać do dnia 12 października 2021 r. na adres tbarszcz@sp364.edu.pl

Regulamin czytaj więcej


„Wolontariat w mojej głowie” – konkurs na grafikę promującą ideę wolontariatu. Organizatorem konkursu jest Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście. Szkolnym koordynatorem konkursu jest p. Małgorzata Bąk – opiekun wolontariatu. Prace konkursowe (grafika) wraz kartą zgłoszenia należy przesłać do dnia 14 października 2021 r. na adres mbak@sp364.edu.pl

Szczegóły konkursu:

– plakat informacyjny zobacz

– regulamin konkursu czytaj więcej

– karta zgłoszenia pobierz


Konkurs – Dwie Beatyfikacje. Koordynator: ks. Dariusz Grzywa. Konkurs skierowany jest do uczniów klas 0 -3 oraz klas 4 – 8. Organizatorem są: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341, Szkoła Podstawowa nr 364 oraz Parafia św. Jana Pawła II. Uczniowie przynoszą prace konkursowe do 15.10.2021 r. w szkołach SP 364 i SP 341 do swoich katechetów, a w parafii św. Jana Pawła II do ks. Dariusza Grzywa. Do pracy należy dołączyć podpisaną zgodę rodziców na udział w konkursie. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 22.10.2021. Nagrodzone i wyróżnione prace wezmą udział w wystawie na stronach szkół SP 364 i SP 341 biorących udział w konkursie i parafii pw. św. Jana Pawła II na Bemowie.

Regulamin czytaj więcej

Zgoda pobierz


Konkurs „Synapsik MEN” dla klas I – III – sesja jesienna https://www.wydawnictwo-synapsa.pl/synapsik-men

Zgłoszenia kierujemy do koordynatora konkursu poprzez e-dziennik, podając imię i nazwisko dziecka oraz klasę, do której uczęszcza. Udział w konkursie jest płatny 11 zł. Opłaty dokonujemy po odbytym konkursie na wskazany przez koordynatora nr konta. Zapisy przyjmowane są do 27 września 2021. Termin konkursu: październik 2021 r.

Konkurs Synapsik MEN:
– dla klas pierwszych odbędzie się we wtorek 26.10.2021 r. na 1 godzinie lekcyjnej (8.00-8.45) w sali 202.
– dla klas drugich odbędzie się w poniedziałek 25.10.2021 r. na 6 godzinie lekcyjnej (12.50-13.35) w sali 202.
– dla klas trzecich odbędzie się w środę 27.10.2021 r. na 5 godzinie lekcyjnej (11.45-12.30) w sali 202.

Koordynator: Anna Lisiecka – wychowawca klasy 3 B.


Konkurs „Natura jesienią, malownicze owoce, kwiaty i liście”. Koordynator: Agata Rak. Termin realizacji: Październik 2021


Konkurs plastyczny „Jesienna mozaika”. Konkurs jest skierowany do uczniów kl. 0-3. Czas trwania konkursu: do 10.11.2021, ogłoszenie wyników: 16.11.2021. Podpisane prace w formacie A4 przynosimy do p. Barbary Kuklińskiej s. 117 lub p. Klaudii Mróz s. 121 lub wysyłamy zdjęcie pracy z podpisem pod adres bkonkursy@o2.pl do 10 listopada 2021 r. włącznie [czytaj więcej].


Konkurs plastyczny „Mój pluszowy miś”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 0–I. Koordynator: p. Monika Dunarowicz. Termin realizacji: do 10.11.2021 r.

Regulamin zobacz


Konkurs plastyczny „Odpoczywaj na wsi”. Termin realizacji: prace konkursowe będą przyjmowane do 15 listopada 2021. Koordynator klas 0-3: p. Monika Dunarowicz.

Koordynator klas 4-8: p. Agata Rak

Regulamin [czytaj więcej]

Formularz zgłoszeniowy [czytaj więcej]


Konkurs „Historia Niepodległości”. Koordynator: p. Krzysztof Włoszczak. Termin realizacji: Listopad 2021


Szkolny konkurs j. niemieckiego z gramatyki i leksyki. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 7-8. Koordynator: p. Anna Lisiecka. Termin realizacji: 30 Listopada – kl. 7, 1 grudnia – kl. 8


Konkurs – Santo Subito o świętym Janie Pawle II. Koordynator: ks. Dariusz Grzywa. Termin realizacji: Wrzesień/Listopad 2021


Świetlica Szkoły Podstawowej nr 364 serdecznie zaprasza dzieci spędzające czas w świetlicach szkół bemowskich do udziału w dzielnicowych konkursach: „Mali architekci” i „Zatańczmy razem”.

Konkursy adresowane są do uczniów z klas 1 – 4. Oba objęte zostały Honorowym Patronatem Urszuli Kierzkowskiej Burmistrza Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy, a nagrody ufundował Urząd Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy.

Konkurs „Mali architekci” polega na grupowym stworzeniu budowli z dowolnych klocków, którymi dzieci bawią się w świetlicy, a „Zatańczy razem” to konkurs taneczny polegający na przygotowaniu w grupie krótkiego występu tanecznego i zaprezentowanie go na spotkaniu finałowym lub (jeśli warunki pandemii nie pozwolą na spotkanie) przesłanie nagrania występu. Szczegółowe informacje oraz karty zgłoszenia i oświadczenia rodziców zawarte są w regulaminach obu konkursów.

Regulamin „Mali architekci” [czytaj więcej] zgłoszenia do 14.11.2021 r. Koordynator: p. M. Bąk

Regulamin „Zatańczmy razem” [czytaj więcej] zgłoszenia do 10.11.2021 r. Koordynator: p. A. Prokopczyk


Konkurs plastyczny „Świąteczna Kartka z Bemowa”

Zadanie konkursowe polega na przesłaniu zdjęcia lub pliku cyfrowego (dopuszczalne techniki cyfrowe) własnoręcznie wykonanej pracy plastycznej – pocztówki świątecznej o motywach Świąt Bożego Narodzenia lub Nowego Roku.

  • Prace będą przyjmowane wyłącznie na adres e-mail: bemowo.zapisy@um.warszawa.pl
  • Termin nadsyłania prac do 12 grudnia 2021.
  • Termin rozstrzygnięcia prac do 17 grudnia 2021.

Więcej szczegółów, regulamin oraz karta zgłoszenia dostępna https://bemowo.um.warszawa.pl/-/konkurs-plastyczny-swiateczna-kartka-z-bemowa


Konkurs Rzecznika Praw Dziecka na prace plastyczne z okazji Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka 2021

Zapraszamy uczniów klas I-VIII do przygotowania pracy plastycznej o tematyce związanej z prawami dziecka (format i technika pracy jest dowolna). Prace należy składać do dnia 15 grudnia 2021 roku. Koordynatorzy konkursu: p. Teresa Barszcz (nauczyciel etyki) oraz p. Agnieszka Prokopczyk (wychowawca świetlicy).

Regulamin konkursu: https://tnij.ga/TCpIw

Zgoda rodziców na udział dziecka w konkursie pobierz


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ”IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ” – konkurs skierowany jest do uczniów klas 0-VIII. Zadanie konkursowe polega na samodzielnym wykonaniu przez ucznia kartki świątecznej według własnego pomysłu (technika dowolna, rodzaj pracy płaski, format max. A4). Termin składania kartek: 22 grudnia 2021 r. Organizator konkursu: Fundacja „Dbam o mój zasięg”. Szkolny koordynator konkursu: p. Małgorzata Bąk.

– zasady udziału w konkursie (załącznik)

– metryczka pracy konkursowej (załącznik)

– zgoda rodziców (załącznik)


Konkurs ozdób świątecznych. Koordynator: ks. Dariusz Grzywa. Termin realizacji: Listopad/Grudzień 2021


English and art – konkurs językowo-plastyczny. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 0-III. Koordynatorzy: Aleksandra Puzyńska, Krystyna Szymkowska. Termin realizacji: Grudzień 2021


Konkurs wokalny „Moja ulubiona kolęda/pastorałka”. Konkurs jest skierowany do uczniów kl. 0-3. Czas trwania konkursu: 6.12.2021 – 6.01.2022, ogłoszenie wyników: 17.01.2022. Nagranie audio-video wysyłamy pod adres bkonkursy@o2.pl do 6 stycznia 2022 r. włącznie. Można wziąć udział w 2 kategoriach konkursu: 1) śpiew solowy; 2) wykonanie rodzinne: uczeń + dowolna liczba członków rodziny. Dopuszcza się różne formy wykonania: a cappella, na głosy, z towarzyszeniem instrumentu/ów, z podkładem muzycznym. Kolęda/pastorałka nie musi być w języku polskim 🙂 Zachęcam do udziału! Atrakcyjne nagrody 😉 Koordynator: Barbara Kuklińska

Regulamin [czytaj więcej]

Plakat zobacz


Konkurs plastyczno-literacki „Moje prawa, moje obowiązki!” Konkurs jest skierowany do uczniów klas 1-8. Czas trwania konkursu: od 11.01.2022 r. do 26.01.2022 r. Koordynator: Agnieszka Urazińska.

Regulamin zobacz


Mistrz pięknego czytania. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 1-8. Koordynator: p. Ewa Zięba. Termin realizacji: Styczeń 2021. Zgłoszeń należy dokonywać bezpośrednio u koordynatora konkursu p. Ewy Zięby w bibliotece szkolnej lub na adres ezieba@sp364.edu.pl do dnia 28 stycznia 2022. Regulamin


Konkurs wiedzy biblijnej Hieronymus. Koordynator: ks. Dariusz Grzywa. Termin realizacji: Wrzesień 2021/14 Stycznia 2022


Bemowski Konkurs Ortograficzny – etap szkolny i dzielnicowy. Termin realizacji: Listopad 2021/Styczeń 2022


Wojewódzki konkurs ortograficzny. Termin realizacji: Listopad 2021/Styczeń 2022


Konkurs plastyczno-fotograficzny „Ciekawe Ferie na Bemowie”. Zachęcamy do udziału w artystycznej zabawie podczas przerwy zimowej. Stwórz własnoręcznie pracę plastyczną lub zrób zdjęcie i pokaż nam, jak spędzasz ferie na Bemowie! Atrakcyjne warsztaty, wystawy, dobre miejsce do zimowych aktywności na Bemowie? Może znacie oryginalne możliwości spędzenia wolnego czasu, które chcielibyście pokazać innym dzieciom? Do wygrania fantastyczne nagrody!

Harmonogram konkursu:

  1. Prace w formie cyfrowej będą przyjmowane na adres e-mail: zapisy@um.warszawa.pl
  2. Termin nadsyłania prac do 13 lutego 2022 r.
  3. Rozstrzygnięcie konkursu 23 lutego 2022 r.
  4. Ogłoszenie wyników po 23 lutego br. na stronie internetowej Urzędu Dzielnicy Bemowo.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem i kartą zgłoszenia https://bemowo.um.warszawa.pl/-/konkurs-plastyczno-fotograficzny-%E2%80%9Eciekawe-ferie-na-bemowie

https://www.facebook.com/bemowowarszawa/photos/a.271895679487282/5322485977761535/?type=3&theater


Konkurs „Mój przyjaciel kot”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 0-III. Koordynatorzy: Anna Lisiecka, Magda Łukawska. Termin składania prac: do 18 lutego 2022 [czytaj więcej]


Konkurs „Najciekawsze i innowacyjne przebranie KARNAWAŁOWE 2022”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 0-III. Koordynator: Łukasz Trociuk. Termin realizacji: 01-02-2022 r. – 24-02-2022 r. Zdjęcia należy przesyłać na adres: konkurskarnawalowy@gmail.com do 24-02-2022 r. Szczegóły: plakat


Konkurs „Poprawna polszczyzna na co dzień”. Termin realizacji: Luty 2022


Konkurs Olimpusek. Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-III. Koordynator: Judyta Wardak. Zgodnie z terminarzem konkursu.


Konkurs Recytatorski w ramach obchodów Dnia Języka Ojczystego „JĘZYKOWE WYGIBASY”. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 0–III oraz klas IV- VIII. Chęć udziału w konkursie należy zgłosić do koordynatora konkursu p. Teresy Barszcz (nauczyciel etyki) poprzez dziennik elektroniczny do dnia 24.02.2022 r.

PRZEBIEG KONKURSU: Konkurs recytatorski odbędzie się 03.03.2022 r.

Regulamin [czytaj więcej]


45. Konkurs recytatorski „Warszawska Syrenka”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 0-3. Koordynator: Karolina Zaręba. Eliminacje szkolne odbędą się we wtorek 8 marca o godzinie 11.30 stacjonarnie w bibliotece szkolnej.

Ważne informacje na temat konkursu [czytaj więcej]


45. Konkurs recytatorski „Warszawska Syrenka”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 4-8. Koordynator: Ewa Zięba. Eliminacje szkolne odbędą się w środę 9 marca o godzinie 10.45 stacjonarnie w bibliotece szkolnej.

Regulamin [czytaj więcej]

Eliminacje szkolne [czytaj więcej]


Konkurs „Kartka okolicznościowa z okazji Dnia Św. Patryka”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 1-8. Kartka poświęcona Dniu Św. Patryka może być wykonana dowolną techniką, o dowolnych rozmiarach. Uczniowie klas 5-8 dołączają na oddzielnej kartce życzenia z okazji Dnia Św. Patryka w języku angielskim. Termin oddania kartki do nauczyciela języka angielskiego – 10 marca 2022.

Regulamin [czytaj więcej]


Konkurs „Z ortografią za pan brat”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 3. Konkurs jest jednoetapowy i polega na napisaniu ze słuchu tekstu dyktanda oraz rozwiązaniu łamigłówek ortograficznych. Termin: 14.03.2022 r. o godzinie 9:50. Czas trwania konkursu: 45 min. Rozstrzygnięcie konkursu: 29.03.2022 r. Koordynator: Izabela Bielecka.

Regulamin [czytaj więcej]


„SłuchaMY Was” – konkurs na ekoinicjatywę. Zadanie konkursowe polega na zgłaszaniu przez uczniów własnych pomysłów na inicjatywy ekologiczne (możliwe do zrealizowania) w naszej Szkole. Ważne jest uzasadnienie, dlaczego dzięki wdrożeniu tego rozwiązania, Szkoła będzie bardziej ekologiczna (krótki opis). Pomysły należy zgłaszać do 18.03.2022 r. na adres mbak@sp364.edu.pl

Z naszego szkolnego „banku ekoinicjatyw” zostanie wybrane działanie, które będzie reprezentować naszą Szkołę w warszawskim konkursie dla szkół podstawowych „SłuchaMY Was”. Szczegółowe informacje o konkursie: https://edukacja.um.warszawa.pl/-/-sluchamy-was-konkurs-dla-szkol-podstawowych


OGÓLNOPOLSKI KONKURS ETYCZNY „INNY – NIE ZNACZY GORSZY” DLA UCZNIÓW KLAS 4-8

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu PLAKATU w formacie A3 ilustrujący hasło „Inny – nie znaczy gorszy”. Oprócz ilustracji na plakacie powinno być zamieszczone hasło „Inny – nie znaczy gorszy”, które może być wydrukowane, napisane odręcznie, wyklejone, przyozdobione w dowolny sposób. Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są pod linkiem: https://zsp6.edu.gdansk.pl/pl/art/ogolnopolski-konkurs-etyczny-inny-nie-znaczy-gorszy.46415.html

Szkolny koordynator konkursu – p. Teresa Barszcz (nauczyciel etyki). Prace należy składać do dnia 18.03.2022 r.

Załącznik do pracy konkursowej pobierz


Konkurs „Nadchodzi Pani Wiosna”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 0-1. Koordynatorzy: Karolina Buczek, Łukasz Trociuk. Termin realizacji: do 28.03.2022 r. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie pracy plastycznej o tematyce wiosennej z wykorzystaniem dowolnej techniki i złożenie jej u koordynatorów konkursu (sala 109) w terminie do 28.03.2022 r.

Regulamin [czytaj więcej]

Plakat zobacz


Konkurs „Piszemy powieść”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas IV-VIII. Koordynator: Oktawia Czech. Termin realizacji: do 31 marca 202.

Regulamin [czytaj więcej]


Konkurs dla uczniów klasy 6 „Bez korzeni nie zakwitniesz. Moja Wielka i Mała Ojczyzna”.

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu cyfrowego drzewa genealogicznego swojej rodziny. Prace można przesyłać do 31 marca 2022 r. poprzez aplikację – szczegóły:

https://archiwarodzinne.gov.pl/konkurs/konkurs-bez-korzeni-nie-zakwitniesz-moja-wielka-i-mala-ojczyzna-

Uczniowie, którzy wezmą udział w konkursie (samodzielne przesłanie pracy konkursowej poprzez aplikację) proszeni są o zgłoszenie swojego udziału do p. Małgorzaty Bąk – szkolnego koordynatora konkursu na adres e-mail mbak@sp364.edu.pl


Konkurs Jednego Wiersza Jana Brzechwy. Koordynatorzy: Karolina Zaręba, Agnieszka Urazińska. Zgodnie z terminarzem konkursu.


Konkurs „Od rewolucji przemysłowej do cyfrowej”. Koordynator: Krzysztof Włoszczak. Termin realizacji: Marzec 2022


IX Warszawski Festiwal Piosenki Francuskojęzycznej „FrankoFonia 2022”. Zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w IX Warszawskim Festiwalu Piosenki Francuskojęzycznej „FrankoFonia 2022”. Przesłuchania konkursowe odbędą się w piątek 22 kwietnia 2022 roku o godz. 9.00 (bez udziału publiczności) w Szkole Podstawowej nr 364 im. Konstancji Markiewicz w Warszawie (ul. M. E. Andriollego 1), a Koncert Laureatów odbędzie się 28 maja 2022 r. o godz. 12.00 w Amfiteatrze Bemowo przy ul. Raginisa. Kompletne zgłoszenia należy składać do organizatora w nieprzekraczalnym terminie do dnia 1 kwietnia 2022 r. (decyduje data wpłynięcia zgłoszenia do organizatora).

Regulamin FrankoFonia 2022 [czytaj więcej]

Karta zgłoszenia FrankoFonia 2022 [czytaj więcej]

Zgoda na udział FrankoFonia 2022 [czytaj więcej]


Olimpiada Olimpusek z j. angielskiego. Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-III. Koordynator: Marta Gałązka. Termin realizacji: według harmonogramu.


Konkurs rytmiczno-taneczny „I CAN DANCE” – II edycja skierowany do uczniów klas 0-1. Czas trwania konkursu: 1.03 – 5.04.2022. Ogłoszenie wyników: 11.04.2022. Koordynator konkursu: Barbara Kuklińska, bkuklinska@sp364.edu.pl

Regulamin [czytaj więcej] Plakat zobacz


Konkurs „Płynie Wisła płynie”. Konkurs skierowany jest do uczniów klas 2-3 SP. Termin: do 8.04.2022 r. do pani Agata Pieńkos lub do 11.04.2022 r. indywidualnie do szkoły przy ul. Rozłogi 10. Szkolny koordynator: Agata Pieńkos

Regulamin [czytaj więcej]


Konkurs plastyczno-techniczny „Eko-zabawka”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas II-III. Koordynatorzy: Aleksandra Knajp, Monika Abramczyk. Termin realizacji: do 11 kwietnia 2022

Regulamin czytaj więcej


Synapsik – konkurs wiedzy z edukacji wczesnoszkolnej. Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-III. Koordynator: Anna Lisiecka. Terminy:
Konkurs Synapsik MEN, klasy pierwsze – pn 11.04.22 r. godz. 12.50
Konkurs Synapsik MEN, klasy 2 i 3 – śr 13.04.22 r. godz. 11.45


Konkurs „Cudaki – śmieciaki”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 0-I. Koordynatorzy: Monika Dunarowicz. Termin realizacji: do 13 kwietnia 2022

Regulamin [czytaj więcej]


Konkurs plastyczny „Wielkanocna pisanka”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 0-3. Termin składania prac: do 13 kwietnia 2022 r. Koordynatorzy: Agata Pieńkos oraz Marta Gałązka

Regulamin [czytaj więcej]


Konkurs „ŚLADAMI WANDY MALCZEWSKIEJ”

Zapraszamy uczniów klas IV – VIII do udziału w Konkursie „Śladami Wandy Malczewskiej”. Pracę konkursową obrazującą działalność Wandy Malczewskiej można wykonać w jednej z wybranych kategorii: literackiej (wiersz lub inna forma krótkiego utworu literackiego) lub plastycznej (wykonanie dowolną techniką plastyczną, format maksymalny A3). Prace konkursowe należy składać do dnia 20 kwietnia 2022 r. do wychowawców świetlicy: p. Małgorzaty Bąk lub p. Agnieszki Prokopczyk. Do pracy konkursowej należy dołączyć oświadczenie rodzica. Za otrzymanie miejsca zwycięskiego w Konkursie (miejsce I, II, III) uczniowie uzyskają dodatkowe punkty podczas rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

OŚWIADCZENIE RODZICA (załącznik nr 1) – pobierz

Regulamin konkursu oraz materiały edukacyjne związane z działalnością Wandy Malczewskiej: https://www.kuratorium.waw.pl/pl/informacje/aktualnosci/16287,Konkurs-Sladami-Wandy-Malczewskiej.html


Bemowski konkurs plastyczno-fotograficzny „Wiosenno-świąteczne aktywności”. Konkurs polega na przesłaniu maksymalnie trzech zdjęć lub plików cyfrowych wykonanej własnoręcznie pracy plastycznej lub fotograficznej związanej z budzącą się wiosną albo nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi. Mile widziane prace wykonane rodzinnie. Termin nadsyłania prac do 21 kwietnia 2022 r. Szczegóły konkursu: https://bemowo.um.warszawa.pl/-/wiosenno-swiateczne-aktywnosci Zachęcamy do udziału.


Szkolny konkurs plastyczny „Pingwin-elegancik”. Konkurs skierowany jest do uczniów klas 0 SP 364. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy w formie przestrzennej (wskazana pomysłowość w doborze materiałów plastycznych). Termin: do 25.04.2022 r. Koordynator: Łukasz Trociuk
Regulamin [czytaj więcej] Plakat zobacz


Konkurs „Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci”. Koordynator: Ewa Zięba. Termin realizacji: do 25 kwietnia 2022.

Regulamin [czytaj więcej]


Warszawski Konkurs wiedzy o Warszawie „Warszawa przyszłości – moje miasto za 100 lat” – konkurs plastyczno-fotograficzny dla uczniów klas 0, którzy nie ukończyli jeszcze 7 lat (!). Koordynator szkolny konkursu: Barbara Kuklińska. Prace wraz z wypełnionym i podpisanym przez rodziców załącznikiem nr 2 przynosimy do 27.04.2022 do sali 117.

Regulamin [czytaj więcej]


Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży „Pies najwierniejszym przyjacielem człowieka” dla klas 0-8. Koordynator szkolny: Barbara Kuklińska. Prace wraz z wypełnionym i podpisanym przez rodziców załącznikiem nr 2 przynosimy do 29.04.2022 do p. Barbary Kuklińskiej, sala 117.

Regulamin [czytaj więcej]


Szkolny Konkurs na Plakat „Książka, która mnie inspiruje do bycia otwartym i tolerancyjnym” w ramach obchodów Dnia Książki. Konkurs skierowany jest do uczniów klas I -III oraz IV-VIII. Termin składania prac do 29 kwietnia 2022. Koordynator konkursu: pani Teresy Barszcz.

Regulamin [czytaj więcej]


Konkurs plastyczny na Plakat Promujący Ochronę Klimatu adresowany do dzieci z klas I-III szkół podstawowych. Termin składania prac do 29 kwietnia 2022 roku. Koordynator konkursu: pani Agnieszka Prokopczyk.

Regulamin [czytaj więcej]


XVIII edycja Forum Angielskich Kół Teatralnych FAKT 2022. W przeglądzie biorą udział uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych w Warszawie, podzieleni na dwie grupy wiekowe: kl. I – III i IV – VIII. Wszelkie wymagania dotyczące spraw technicznych (nagłośnienie, sprzęt grający) zgłasza się organizatorom do 30 kwietnia 2022 r. na adres mailowy koordynatorek.

Najpóźniej do 30 kwietnia 2022 r. należy przesłać koordynatorkom projektu tytuł planowanego występu, nazwiska wykonawców, klasę oraz czas trwania występu.

Koordynatorki FAKT 2022

Aleksandra Puzyńska – apuzynska@sp364.edu.pl

Krystyna Szymkowska – kszymkowska@sp364.edu.pl

Regulamin [czytaj więcej] Plakat zobacz


Międzyszkolny konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych. Konkurs jest skierowany do uczniów klas V-VIII. Koordynator: Bartłomiej Bugajak. Termin realizacji: Kwiecień 2022


Konkurs wielkanocny z j. angielskiego ”Easter Eggs”– poszukiwanie pisanek przez uczniów. Koordynator: Marta Gałązka. Termin realizacji: Kwiecień 2022


Ogólnopolski konkurs przedmiotowy EDI z j. obcych. Koordynator: Sandra Kotarba. Termin realizacji: Kwiecień 2022


Konkurs ozdób świątecznych. Koordynator: ks. Dariusz Grzywa. Termin realizacji: Kwiecień 2022


Konkurs – Mali przyjaciele misji. Koordynatorzy: ks. Dariusz Grzywa. Termin realizacji: Kwiecień 2022


Konkurs EDI. Koordynator: Sandra Kotarba. Termin realizacji: Kwiecień 2022


Test umiejętności trzecioklasisty. Koordynator: Anna Lisiecka. Termin realizacji: 5-6 maja 2022


Międzyszkolny konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 7-8. Koordynator: Anna Lisiecka. Termin realizacji: 13 maja 2022. Termin zgłoszenia: do 29.04.2022 r.

Regulamin, zgoda, karta zgłoszenia [czytaj więcej]


Konkurs „Egzotyczne zwierzęta”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 0-III. Koordynator: Agnieszka Urazińska. Termin realizacji: do 20 maja 2022

Regulamin [czytaj więcej]


Dzielnicowy konkurs plastyczno-fotograficzny „Wiosna w obiektywie dziecka”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 0-3.
Organizatorem konkursu jest SP nr 341 przy ul.Oławskiej 3. Termin realizacji: do 27 maja 2022.

Regulamin [czytaj więcej]


Konkurs fotograficzny „Piękny Świat”. Koordynator: ks. Dariusz Grzywa. Termin realizacji: Maj 2022


Konkurs plastyczny na logo „Przyjaciel przyrody” adresowany do dzieci z klas I-III . Termin składania prac do 10 czerwca 2022 roku. Koordynator konkursu: Agnieszka Prokopczyk.

Regulamin [czytaj więcej]


Konkurs „Zawody sportowe”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 0-III. Odpowiedzialni: Adrian Przybysz, Maciej Bogacki, Łukasz Trociuk. Termin realizacji: Czerwiec 2022


Konkurs „Spelling bee” – literowanie słów w j. angielskim. Konkurs jest skierowany do uczniów klas IV-V. Koordynator: Aleksandra Puzyńska. Termin realizacji: Czerwiec 2022


„RODZINA. MAJĄC SIEBIE – MAMY TAK WIELE” – konkurs dla uczniów i nauczycieli

Ośrodek Rozwoju Edukacji zaprasza uczniów i nauczycieli do udziału w ogólnopolskim konkursie poświęconym rodzinie, pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki, zatytułowanym „Rodzina. Mając siebie – mamy tak wiele”.

Zadaniem ucznia jest wykonanie pisemnej pracy konkursowej w formie opowiadania, listu, kartki z pamiętnika, eseju lub rozprawki. Napiszcie o waszych rodzinnych przygodach, o tym, jak lubicie wspólnie spędzać czas, o ważnych wydarzeniach, o relacjach, które sprawiają, że wasza rodzina jest wyjątkowa.

Zadaniem nauczyciela jest wykonanie scenariusza zajęć lekcyjnych lub scenariusza działań szkolnych poświęconych rodzinie.

Prace konkursowe należy zgłaszać do 24 czerwca 2022 r. za pośrednictwem strony internetowej: www.rodzina.ore.edu.pl

Osoby, które wezmą udział w konkursie proszone są o przesłanie informacji o swoim udziale w konkursie (imię i nazwisko, klasa) do p. Małgorzaty Bąk na adres mbak@sp364.edu.pl