Konkursy dla dzieci – wojewódzkie, ogólnopolskie i międzynarodowe: http://konkursydladzieci.eu/
KONKURSY KURATORYJNE – Harmonogram konkursów przedmiotowych: https://konkursy.mscdn.pl

Aktualne Konkursy:


Konkurs recytatorski „Wiersze o wartościach”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 1-3, 4-8. Chęć udziału w konkursie należy zgłosić do koordynatora konkursu p. Teresy Barszcz (nauczyciel etyki) poprzez dziennik elektroniczny do dnia 22.11.2023 r. Konkurs recytatorski odbędzie się  28.11.2023 r. Koordynatorzy: Oktawia Czech, Teresa Barszcz, Anna Kondraciuk

Regulamin konkursu [czytaj więcej]


Konkurs ortograficzny w formie dyktanda (etap szkolny). 30.11.2023r. o godzinie 11.45 w sali 109 odbędzie się Konkurs ortograficzny w formie dyktanda (etap szkolny). Konkurs jest skierowany do uczniów klas 4-8. Koordynator: pani Sylwia Burakowska i pani Hanna Duszak – nauczycielki języka polskiego.


Świetlicowy Konkurs Plastyczny na Kartkę Bożonarodzeniową. Termin złożenia pracy konkursowej: do dnia 11 grudnia 2023 r. Prace konkursowe należy składać do koordynatora konkursu p. Macieja Bogackiego (wychowawca świetlicy).

Regulamin [czytaj więcej]


Dzielnicowy konkurs historyczno-literacki „Mali Powstańcy, Zawiszacy i Sanitariuszki z AK – nasi rówieśnicy”
Konkurs  skierowany jest do uczniów szkół podstawowych z klas 4-8. Zadanie konkursowe polega na napisaniu w formie tradycyjnego listu swoich przemyśleń i pytań do bohaterskiego rówieśnika z czasów powstania warszawskiego. Zachęcamy współczesnych nastolatków do podzielenia się refleksjami i marzeniami oraz do zainteresowania się, czego pragnęli ich rówieśnicy z tamtego okresu.
Szkolnym koordynatorem konkursu jest p. Teresa Barszcz (nauczycielka etyki). Prace konkursowe należy składać do dnia 13 grudnia 2023 r.

Regulamin [czytaj więcej]

Zaproszenie zobacz


Konkurs plastyczny dla uczniów klas 0-III„Akademia oczami dziecka”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 0-3. Prace należy przynosić do p. Jana Młynka – psycholog szkolny (sala 130) lub do wychowawcy świetlicy, p. Joanny Szymanowskiej (świetlica dolna). Prace konkursowe należy składać w terminie do 05.01.2024 r. (każda praca powinna mieć metryczkę – z tyłu pracy, zawierającą imię i nazwisko autora oraz klasę). Koordynatorami konkursu są: p. Maciej Adamski, p. Joanna Szymanowska, p. Jan Młynek.

Regulamin [czytaj więcej]


Konkurs literacki  pt. „112 – ten numer ratuje życie”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 4-8. Organizatorem konkursu jest miasto stołeczne Warszawa – Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy. Prace konkursowe należy przesyłać w terminie do dnia 12 stycznia 2024 r. Koordynatorami konkursu są pedagodzy szkolni.

Regulamin [czytaj więcej]
Szczegóły: https://um.warszawa.pl/-/112-ten-numer-ratuje-zycie


Konkurs „Mój przyjaciel kot”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 2-3. Koordynatorzy: pani Anna Lisiecka oraz pani Magdalena Łukawska. Termin składania prac: od 5  do 9 lutego 2024 r. Nagrody ufundowała Rada Rodziców SP 364.


Konkurs na najlepszą interpretację tekstu o Konstancji Markiewicz w j.ang. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 5-8. Termin realizacji: luty 2024. Koordynatorki: pani A. Puzyńska oraz pani K. Szymkowska.


Konkurs plastyczny  – „Moje skojarzenia z Irlandią”/”Portret Konstancji Markiewicz”. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów  klas 0-3, klas 4- 8. Termin realizacji: luty 2024 r. Prace oddajemy nauczycielowi języka angielskiego. Koordynatorki: pani A. Puzyńska oraz pani K. Szymkowska.


Zachęcamy uczniów klas 1-6 i klas 7-8 do wzięcia udziału w konkursie „MÓJ WYMARZONY ZAWÓD”.

I ETAP (szkolny) Termin: 13.11.2023 r. – 26.02.2024 r. do godz. 13.00

Koordynatorem konkursu w szkole jest doradca zawodowy – Angelika Wojdyło. Poniżej link do regulaminu konkursu „Mój wymarzony zawód”  i załączniki dla osób chętnych:
https://um.warszawa.pl/waw/wcies/-/konkurs-moj-wymarzony-zawod

Regulamin [czytaj więcej]


Konkurs „Poprawna polszczyzna na co dzień” odbędzie się 26.02.2024 r. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 6-8. Koordynator: pani Anna Kondraciuk – nauczyciel j. polskiego.


Międzyklasowy konkurs „Booktrailer – zwiastun lektury szkolnej”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 4-8. Termin konkursu: luty 2024. Koordynatorzy: Oktawia Czech, Teresa Barszcz


Konkurs recytatorski „Warszawska Syrenka”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 4-8. Termin konkursu: luty 2024. koordynatorzy: Oktawia Czech + nauczyciel bibliotekarz


KONKURS PLASTYCZNY „NADCHODZI PANI WIOSNA!” Konkurs plastyczny o tematyce wiosennej skierowany jest do uczniów klas 1-3. Termin składania prac: 21 marca 2024 r. Koordynator konkursu: pani Karolina Buczek.


Konkurs na najładniejszą kartkę okolicznościową i poster z okazji Dnia Św. Patryka.  Konkurs jest skierowany do uczniów klas 3-6. Termin konkursu: marzec 2024. Koordynatorki: pani A. Puzyńska oraz pani K. Szymkowska.


Konkurs „Ozdoba Wielkanocna”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 0-3. Termin składania prac: 23-29.03.2024 r. Koordynatorzy: pani Marta Gałązka (wychowawca kl. 3C) i pani Agata Pieńkos (wychowawca kl. 1B i 2C).


Konkurs leksykalno-gramatyczny z języka niemieckiego. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 7-8. Koordynator: pani Anna Lisiecka – nauczyciel j. niemieckiego. Termin realizacji: kwiecień 2024 r. Nagrody ufundowała Rada Rodziców SP 364.


„SZELEST W PYSZCZKU”- KONKURS LOGOPEDYCZNY – EDYCJA II. Zapraszamy uczniów klas 0-3 do recytacji jednej z ośmiu rymowanek. Termin realizacji: kwiecień 2024 r. Szczegóły w późniejszym terminie.


XX edycja Forum Angielskich Kół Teatralnych FAKT 2023. W przeglądzie biorą udział uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych w Warszawie, podzieleni na dwie grupy wiekowe: kl. I – III i IV – VIII. Termin realizacji zostanie podany w późniejszym terminie. Koordynatorki: pani Aleksandra Puzyńska – apuzynska@sp364.edu.pl oraz pani Krystyna Szymkowska – kszymkowska@sp364.edu.pl

 

 

 

Konkursy zrealizowane w roku szkolnym 2023/2024:


Konkurs wokalny „Bemowo Voice”. Konkurs jest skierowany do uczniów od 7 roku życia. Termin zgłoszenia: do 30.09.23 r.

Regulamin [czytaj więcej]

Plakat z0bacz

Zgoda pobierz


DZIELNICOWY KONKURS PLASTYCZNO-FOTOGRAFICZNY pt. „EKOrzeźba – zamień odpady w sztukę”.

Zadaniem uczestnika konkursu klas I – III jest wykonanie rzeźby dowolną techniką plastyczną z surowców wtórnych, podlegających recyklingowi, a następnie sfotografowanie jej.

Fotografie prac wraz wypełnioną przez rodzica pisemną zgodą na udział w konkursie (załącznik nr 1 do regulaminu) należy przesłać do szkolnego koordynatora konkursu p. Marioli Wójcik na adres mwojcik@sp364.edu.pl do dnia 6 października 2023 r.

Regulamin dzielnicowego konkursu EKOrzeźba – zamień odpady w sztukę pobierz

Zgoda na udział pobierz


KONKURS PLASTYCZNY „ZNACZEK BAŚNIOWY NA PRZYGODĘ GOTOWY”

Z okazji Międzynarodowego Dnia Bajek,  zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzinami do konkursu organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej pt: „Znaczek baśniowy na przygodę gotowy”.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie znaczka pocztowego z ilustracją z wybranej baśni literackiej lub legendy.

Prace konkursowe składamy do dnia 16.10.2023 (poniedziałek) do sali 132. Koordynatorem konkursu jest pani Aleksandra Chadam-logopeda. Do wykonanego projektu doklejamy z tyłu wypełnioną  DRUKOWANYMI LITERAMI metryczkę, oraz dołączamy  oświadczenia o zgodzie na upublicznienie wizerunku. Więcej szczegółów na stronie : www.niedzwiada.edu.pl Zachęcamy do rodzinnego wykonania pracy!


Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 7-8. Termin konkursu: 19 października 2023 godz. 11.45. Koordynator: pani Anna Lisiecka – nauczyciel j. niemieckiego. Nagrody ufundowała Rada Rodziców SP 364.


„Portret polskiej noblistki Wisławy Szymborskiej”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 4-8. Termin konkursu: październik 2023. Koordynatorzy: Oktawia Czech, Teresa Barszcz, Anna Kondraciuk

Regulamin [czytaj więcej]


Konkurs „Jesienne lampiony z dyni”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 0–3. Termin składania prac: od 23.10. do 27.10.2023 r.

Regulamin konkursu [czytaj więcej]


Konkurs „Synapsik MEN” – sesja jesienna https://www.wydawnictwo-synapsa.pl/synapsik-men

Konkurs jest skierowany do uczniów klas 1–3.

Termin konkursu:
– dla klas pierwszych odbędzie się  w piątek 27.10.2023 r. na 2 godzinie lekcyjnej (8.55-9.40)
– dla klas drugich odbędzie się w piątek 27.10.2023 r. na 7 godzinie lekcyjnej (13.45-14.30)
– dla klas trzecich odbędzie się w piątek 27.10.2023 r. na 1 godzinie lekcyjnej (8.00-8.45)

Termin ogłoszenia wyników: styczeń 2024 r. Udział w konkursie jest płatny 13 zł. Opłaty dokonujemy po odbytym konkursie na wskazany przez koordynatora nr konta.  Koordynator: pani Anna Lisiecka – wychowawca klasy 2 B. Nagrody ufundowała Rada Rodziców SP 364.

Zakres materiału [czytaj więcej]

Regulamin [czytaj więcej]

Archiwum testów [czytaj więcej]


ODERWIJ SIĘ! – OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

Fundacja „I Pójdziesz Dalej” serdecznie zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym.
Konkurs odbywa się w 4 kategoriach wiekowych: 5-9 lat; 10-14 lat; 15-18 lat oraz 19-22 lata.
Praca konkursowa może być wykonana dowolną techniką (ołówek, kredki, farby, wycinanki, wydzieranki itp.) na dowolnym podłożu formatu A4 i powinna odpowiadać na pytanie: Gdzie wędrujesz wyobraźnią, żeby się uśmiechnąć?  Prace można wysyłać do 30 października 2023 r.
Szczegółowe informacje na temat konkursu: https://ipojdzieszdalej.pl/oderwij-sie-konkurs-plastyczny/


Konkurs plastyczny „Niech każdy ruszy drogą wolontariuszy”

W związku ze zbliżającym się Międzynarodowym Dniem Wolontariusza, serdecznie zapraszamy uczniów klas 4-8 do udziału w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym pt. „Niech każdy ruszy drogą wolontariuszy”. Prace należy dostarczyć do 24.11.2023 r. do pani Magdaleny Krakowiak.  Za udział w konkursie można otrzymać 1 godzinę pracy na rzecz wolontariatu.

Regulamin [czytaj więcej]

Zgoda rodzica/opiekuna pobierz


SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY DLA KLAS III. Data konkursu: 20 listopada 2023 r. Zgłoszenia: do 17 listopada przez e-dziennik do koordynatora. Koordynator: pani Marta Gałązka (wychowawca kl. 3C).

Regulamin konkursu [czytaj więcej]


Konkurs plastyczny „Mój pluszowy miś”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 0–1. Termin składania prac: 20-24.11.2023 r. Koordynatorzy: pani Agata Pieńkos (wychowawca kl. 1B i 2C) oraz pani Marta Gałązka (wychowawca kl. 3C).

Regulamin konkursu [czytaj więcej]