W roku szkolnym 2022/23 uczniowie kl. 0A, 3C i 3D wzięli udział w programie prozdrowotnym „Żyj dobrze”, którego celem  było uświadomienie i przypomnienie, że każdy z nas ma wpływ na własne zdrowie. W czasie zajęć uczniowie utrwalali wiedzę w zakresie higieny, zdrowego żywienia, znaczenia aktywności fizycznej i profilaktyki oraz poruszali wybrane aspekty zdrowia psychicznego. Szkolnym koordynatorem działań jest p. Monika Abramczyk.

Mamy nadzieję, że program #ŻyjDobrze przyczyni się do kształtowania właściwych zachowań prozdrowotnych naszych uczniów w zakresie zdrowego stylu życia.

 

Materiały edukacyjne przygotowane przez ekspertów z Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie:

 

DZIECI:

– higiena [czytaj więcej]

– aktywność fizyczna [czytaj więcej]

– zdrowe żywienie [czytaj więcej]

– zdrowie psychiczne [czytaj więcej]

– profilaktyka [czytaj więcej]

 

RODZICE DZIECI:

– higiena [czytaj więcej]

– aktywność fizyczna [czytaj więcej]

– zdrowe żywienie [czytaj więcej]

– zdrowie psychiczne [czytaj więcej]

– profilaktyka [czytaj więcej]