W związku z inicjatywą, zgłoszoną przez pana Maksymiliana Ciszkowskiego – Przewodniczącego MŁODZIEŻOWEJ RADY DZIELNICY BEMOWO i rekomendacji pana Piotra Kobierskiego – Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Bemowo, przystąpienia do ogólnopolskiej kampanii „TYDZIEŃ ULGI”, zainicjowanej przez Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, skierowanej do uczniów powracających do szkół po zakończeniu nauki zdalnej, informujemy, że ta kampania będzie prowadzona także w naszej szkole.

Wprowadzany TYDZIEŃ ULGI to dla uczniów powracających do nauki stacjonarnej tydzień bez klasówek, bez odpytywania i bez zadawania prac domowych.

DWIE GODZINY SZCZĘŚCIA to w pierwszym dniu powrotu do szkoły, dwie pierwsze godziny zajęć z wychowawcą i/lub pedagogami (jako godziny wychowawcze) w celu rozmów z uczniami, ułatwienia im odbudowywania relacji uczniowskich, odnalezienia się w rzeczywistości szkolnej. Mamy nadzieję, że przyjęte rozwiązania obniżą stres towarzyszący dzieciom na co dzień.                                 plakat