Konkursy sportowe w roku szkolnym 2022/2023:

1. Mistrzostwa Bemowa w badmintonie chłopców

III miejsce – SP nr 364

Skład dziewcząt: Magdalena Pokrywka, Natalia Jarosz, Klara Pawłowska

Skład chłopców: Maksymilian Żyterski, Jan Grześkowiak

2. Indywidualne Biegi Przełajowe

I miejsce – Aleksander Dworski

3. Ogólnopolski konkurs Pho3nix Kids

I miejsce w szkolnym rankingu kroków zdobył Jan Chmielewski z klasy 1C

4. Mistrzostwa Bemowa w szachy

III miejsce – SP nr 364

Skład: Tymoteusz Ładoń, Maciej Pluskwa – Dąbrowski, Tadeusz Sikorski, Hanna Piszczako, Dominik Grobelny

5. Mistrzostwa Bemowa w unihokeju dziewcząt młodszych

III miejsce – SP nr 364 

Skład: Urszula Araszkiewicz, Pola Kudzinowska, Ewa Mydłowiecka, Natalia Dzierżanowska, Apolonia Wojtak, Anna Hennebert

6. Mistrzostwa Bemowa w unihokeju chłopców

I miejsce – SP nr 364 

Skład: Dominik Grobelny, Kordian Drygała, Jakub Romiszewski, Łukasz Chaber, Franciszek Sadownik, Tymoteusz Ładoń, Bartosz Pawłowski, Mateusz Czepukojć, Kuba Chybała, Juliusz Szczepański

 

 

 

Konkursy sportowe w roku szkolnym 2021/2022:

1. Mistrzostwa Bemowa w unihokeju chłopców

I miejsce – SP nr 364

2. Mistrzostwa Bemowa w unihokeju dziewcząt

I miejsce – SP nr 364

3. Mistrzostwa Bemowa w lekkiej atletyce dziewcząt z klas 7 i 8:

III miejsce w sztafecie olimpijskiej:

Reprezentacja szkoły:

  1. Miecznikowska Amelia
  2. Ostrowska Wiktoria
  3. Stasiak Natalia
  4. Strzelczyk Aleksandra
  5. Jasińska Barbara

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Wiktoria Ostrowska, która wystartowała również w biegach indywidualnych i zajęła III miejsce na dystansie 300m.

4. Mistrzostwa Bemowa w lekkoatletyce chłopców klas 7 i 8 rocznik 2007/2008:

III miejsce w sztafecie olimpijskiej:

Reprezentacja szkoły:

Antoni Jakóbczyk 800m
Krystian Łuba 400 m
Jan Grześkowiak 200m
Remigiusz Wojtak 100m

 

5. Mistrzostwa Bemowa w czwórboju lekkoatletycznym chłopców

3 miejsce – Aleksander Dworski, Maksymilian Żyterski, Rafał Pankiewicz, Kordian Drygała i Jakub Lewczuk

Aleksander Dworski był 3 najlepszym zawodnikiem, a Rafał Pankiewicz 5 najlepszym zawodnikiem.

 

6. Mistrzostwa Bemowa szkół podstawowych w Ringo

2 miejsce w Mistrzostwach Bemowa szkół podstawowych w Ringo.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

  1. Aleksandra Strzelczyk
  2. Amelia Miecznikowska
  3. Antoni Jakóbczyk
  4. Wojciech Sikorski
  5. Max Nicolas

 


Konkursy sportowe w roku szkolnym 2019/20120:

1. Indywidualne biegi przełajowe – Bemowo 2019

I miejsce – Zofia Bartnik kl. 8 A

 

2. Unihokej 2019

III miejsce – chłopcy z grupy starszej

3. II miejsce w Mistrzostwach Bemowa w tenisie stołowym chłopców.

Reprezentanci: Jędrzej Rzepko, Piotr Sztenke, Szymon Łukasik.

 

4. Punktacja współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych – grupa starsza (młodzież)

I miejsce – chłopcy

III miejsce – dziewczyny

 

5. Szkolny Konkurs Fotograficzny „Jak trenuję w domu?”

I miejsce: Kyryll Zelenko – 2 C

II miejsce: Hanna Antończyk – 2 A

III miejsce: Adrianna Jachym – 1 A, Aleksandra Koziak 1 A, Lena Kłos – 2 C, Wiktor Lagierski – 4 A

Wyróżnienie: Antoni Suszek – 1 A, Joanna Kuśnieruk – 1 B, Hanna Plęs – 1 B, Ola Kulik – 1 D, Apolonia Wojtak – 2 B, Jerzy Kuśnieruk – 2 B, Pola Kudzinowska – 2 C, Franciszek Sadownik – 2 C, Jan Suszek – 3 A, Remigiusz Wojtak – 4 A,

 


Konkursy sportowe w roku szkolnym 2018/2019:

1. III miejsce w Mistrzostwach Bemowa w tenisie stołowym w kategorii chłopców młodszych.

 

2. I miejsce w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii chłopców starszych.

 

3. I miejsce w indywidualnych biegach przełajowych chłopców starszych: Hubert Krzemiński z klasy 3 K.

 

4. I miejsce w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt starszych.

 

5. II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt starszych.

 

6. II miejsce w Mistrzostwach Bemowa w piłce ręcznej w kategorii dziewcząt starszych.

 

7. III miejsce w Mistrzostwach Bemowa w piłce ręcznej w kategorii chłopców starszych.

 

8. III miejsce w Mistrzostwach Bemowa w koszykówce w kategorii dziewcząt starszych.

 

9. II miejsce w Mistrzostwach Bemowa w koszykówce w kategorii chłopców starszych.

 

10. I miejsce w Mistrzostwach Bemowa w pływaniu chłopców.

 

11. III miejsce w Mistrzostwach Bemowa w pływaniu dziewcząt.

 

12. I miejsce w Mistrzostwach Bemowa w lekkiej atletyce dziewcząt. Najlepsze były: Monika Kamień kl. 3 C w biegu na 100 m, Amelia Ziniewicz kl. 3 C w skoku wzwyż, Oliwia Plewa kl. 3 B w pchnięciu kulą oraz dziewczęta z klas III gimn. w sztafecie 4x100m: Monika Kamień, Amelia Ziniewicz, Dominika Gimzicka, Weronika Daab.

 

13. I miejsce w Mistrzostwach Bemowa w lekkiej atletyce chłopców. Najlepsi byli uczniowie: Sinicyn Jedrej kl. 3 E w biegu na 200 m, Antoni Borkiewicz kl. 3 K w skoku wzwyż, Szymon Żurawski kl. 3 B w skoku wzwyż, Andrzej Uliński kl. 3 K w pchnięciu kulą, Wiktor Galczak kl. 3 E w skoku w dal,

Hubert Krzemiński kl. 3 K w biegu na 1500 m oraz chłopcy z klas III gimn w sztafecie 4x100m: Chmielecki, Galczak, Sinicyn, Trojanowski i sztafecie olimpijskiej: Radecki, Wyka, Trojanowski, Naskrętski.

 

14. I miejsce w Mistrzostwach Bemowa w ringo. Tym samym zakwalifikowaliśmy się do LII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w ringo, które odbędą się 28 maja. Nasza drużyna SP nr 364 grała w składzie: Julia Wiechowska kl. 3 C, Jagoda Wołenkiewicz kl. 3 C, Alicja Gietka kl. 3 C, Wojciech Krawczyk kl. 3 C, Filip Kostyra kl. 3 C.

 

15. Uczeń naszej szkoły Kacper Biernadski z klasy 8 C zajął II miejsce i otrzymał srebrny medal LII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w skoku w dal. Jego wynik to 5,72 m.

 

16. III miejsce (brązowy medal) w finałach LII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w lekkoatletyce dziewcząt zdobyła Oliwia Plewa z klasy 3 B w pchnięciu kulą 3 kg osiągając wynik 9,99 m. Jest to jednocześnie nowy REKORD SZKOŁY. Poprzedni rekord wynosił 9,48 m i był ustanowiony w 2003 roku.

 

17. II miejsce i srebrny medal zdobyła Zuzanna Brzostowska z klasy 3 E w skoku wzwyż skacząc 130 cm.

 

18. I miejsce i złoty medal zdobył Antoni Borkiewicz z klasy 3 K w finałach LII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w lekkoatletyce chłopców. Antek w skoku wzwyż skoczył 180 cm.

 

19. III miejsce i brązowy medal zdobył Andrzej Uliński z klasy 3 K w pchnięciu kulą 5 kg.

 

20. III miejsce i brązowy medal zajęła nasza drużyna SP nr 364 w LII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w zawodach w ringo – finał

Reprezentowali nas: Amelia Ziniewicz, Jagoda Wołenkiewicz, Alicja Gietka, Wojtek Krawczyk, Filip Kostyra, Janek Kołodziejski.

 


Konkursy sportowe w roku szkolnym 2017/2018:

1. I miejsce chłopców w biegach sztafetowych w Mistrzostwach Bemowa

 

2. III miejsce dziewcząt w biegach sztafetowych w Mistrzostwach Bemowa

 

3. I miejsce chłopców w piłce nożnej w Mistrzostwach Bemowa

 

4. II miejsce dziewcząt w piłce nożnej w Mistrzostwach Bemowa

 

5. II miejsce dziewcząt oraz chłopców w piłce ręcznej w Mistrzostwach Bemowa

 

6. I miejsce dziewcząt oraz chłopców w unihokeju w Mistrzostwach Bemowa

 

7. I miejsce chłopców w podsumowaniu osiągnięć sportowych 50 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży

 

8. II miejsce dziewcząt w podsumowaniu osiągnięć sportowych 50 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży

 

9. I miejsce chłopców z klasy 3 A w rozgrywkach wewnątrzszkolnych „Mini Bundesliga 2017”

 

10. Zawody Lekkoatletyczne – Mistrzostwa Bemowa

 

Dziewczęta najlepsze były w następujących konkurencjach:

Klasy 7 szkoły podstawowej i 2 gimnazjum

Sztafeta 4 x 100 m: Weronika Borecka, Karolina Tomasiak, Monika Gawlik, Monika Kamień – wynik 0:56:77

100 m: Monika Kamień – wynik 13:48

300 m: Weronika Borecka – wynik 0:47:76

Skok wzwyż: Zuzanna Brzostowska – wynik 143 cm

Pchnięcie kulą: Oliwia Plewa – wynik 9,15 m

 

Klasy 3 gimnazjum

Sztafeta 4 x 100 m: Zuzanna Adamska, Marcelina Idźkowska, Natalia Ostapowicz, Katarzyna Szysz – wynik 0:59:58

100 m: Katarzyna Szysz – wynik 14:60

Skok wzwyż: Marcelina Idźkowska – wynik 135 cm

 

Chłopcy najlepsi byli w następujących konkurencjach:

Klasy 7 szkoły podstawowej i 2 gimnazjum

Sztafeta 4 x 100 m: Galczak, Drozdowski, Chmielecki, Sinicyn – wynik 0:51:18

Skok wzwyż: Antoni Borkiewicz – wynik 170 cm

Skok w dal: Kacper Biernacki – wynik 5,02 m

 

Klasy 3 gimnazjum

Sztafeta 4 x 100 m: Zawadziński, Dobrzański, Górski, Domurad – wynik 0:50:51

Sztafeta olimpijska: Sypiański, Grzeszczak, Górski, Zawadziński – wynik 3:58:07

400 m: Cezary Florczyk – wynik 0:59:97

Skok wzwyż: Jakub Grzeszczak – wynik 168 cm

Pchnięcie kulą: Krystian Socha – wynik 10,85 m

Wyżej wymienieni uczniowie zakwalifikowali się do dalszego etapu zawodów lekkoatletycznych.

 

11. 23 i 24 maja odbyła się 51 Warszawska Olimpiada Młodzieży w lekkiej atletyce.

Weronika Borecka, Karolina Tomasiak, Weronika Gawlik i Monika Kamień zajęły VI miejsce w biegu sztafetowym 4×100 m

Andrzej Uliński z kl. 2 K zajął VI miejsce w pchnięciu kulą

Weronika Borecka z kl. 2 E zajęła IV miejsce w biegu na 300 m

Dwoje uczniów naszej szkoły zdobyło ZŁOTY MEDAL 51 WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY:

Monika Kamień kl. 2 C złoty medal w biegu na 100 m (wynik 13:29 sek.)

Antoni Borkiewicz kl. 2 K złoty medal w skoku wzwyż (wynik 174 cm)

 


Konkursy sportowe w roku szkolnym 2016/2017:

1. I miejsce dziewcząt w badmintonie w Mistrzostwach Bemowa

 

2. III miejsce chłopców w badmintonie w Mistrzostwach Bemowa

 

3. I miejsce dziewcząt w sztafetowych biegach przełajowych w Mistrzostwach Bemowa

 

4. I miejsce chłopców w sztafetowych biegach przełajowych w Mistrzostwach Bemowa

 

5. I miejsce dziewcząt w indywidualnych biegach przełajowych w Mistrzostwach Bemowa

 

6. I miejsce chłopców w indywidualnych biegach przełajowych w Mistrzostwach Bemowa

 

7. II miejsce dziewcząt w piłce ręcznej w Mistrzostwach Bemowa

 

8. I miejsce chłopców w piłce ręcznej w Mistrzostwach Bemowa

 

9. VIII miejsce chłopców w piłce ręcznej w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży

 

10. II miejsce dziewcząt w piłce nożnej w Mistrzostwach Bemowa

 

11. II miejsce chłopców w piłce nożnej w Mistrzostwach Bemowa

 

12. III miejsce dziewcząt w piłce siatkowej w Mistrzostwach Bemowa

 

13. II miejsce chłopców w piłce siatkowej w Mistrzostwach Bemowa

 

14. II miejsce dziewcząt w piłce koszykowej w Mistrzostwach Bemowa

 

15. II miejsce dziewcząt w piłce koszykowej w Mistrzostwach Bemowa

 

16. I miejsce chłopców w piłce koszykowej w Mistrzostwach Bemowa

 

17. VII miejsce chłopców w piłce koszykowej w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży

 

18. II miejsce dziewcząt w unihokeju w Mistrzostwach Bemowa

 

19. I miejsce chłopców w unihokeju w Mistrzostwach Bemowa

 

20. II miejsce dziewcząt w tenisie stołowym w Mistrzostwach Bemowa

 

21. I miejsce chłopców w tenisie stołowym w Mistrzostwach Bemowa

 

22. II miejsce dziewcząt w pływaniu w Mistrzostwach Bemowa

 

23. II miejsce chłopców w pływaniu w Mistrzostwach Bemowa

 

24. III miejsce dziewcząt w dwuboju w Mistrzostwach Bemowa

 

25. II miejsce chłopców w dwuboju w Mistrzostwach Bemowa

 

26. I miejsce dziewcząt w ringo w Mistrzostwach Bemowa

 

27. I miejsce chłopców w ringo w Mistrzostwach Bemowa

 

28. IV miejsce dziewcząt w ringo w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży

 

29. IV miejsce chłopców w ringo w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży

 

30. I miejsce dziewcząt w lekkiej atletyce w Mistrzostwach Bemowa

 

31. I miejsce chłopców w lekkiej atletyce w Mistrzostwach Bemowa

 


Konkursy sportowe w roku szkolnym 2015/2016:

1. I miejsce dziewcząt w piłce ręcznej w Mistrzostwach Bemowa

 

2. I miejsce chłopców w unihokeja w Mistrzostwach Bemowa

 

3. III miejsce dziewcząt w unihokeja w Mistrzostwach Bemowa

 

4. III miejsce chłopców w tenisie stołowym w Mistrzostwach Bemowa

 

5. I miejsce dziewcząt w koszykówce w Mistrzostwach Bemowa

 

6. I miejsce chłopców w koszykówce w Mistrzostwach Bemowa

 

7. VI miejsce chłopców w koszykówce w XLIX Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży

 

8. II miejsce dziewcząt w siatkówce w Mistrzostwach Bemowa

 

9. II miejsce chłopców w siatkówce w Mistrzostwach Bemowa

 

10. II miejsce chłopców w pływaniu w Mistrzostwach Bemowa

 

11. II miejsce dziewcząt w pływaniu w Mistrzostwach Bemowa

 

12. II miejsce dziewcząt w badmintonie w Mistrzostwach Bemowa

 

13. II miejsce chłopców badmintonie w Mistrzostwach Bemowa

 

14. I miejsce w Mistrzostwach Bemowa w ringo

 

15. II miejsce i srebrny medal XLIX Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w ringo

 


Konkursy sportowe w roku szkolnym 2014/2015:

  1. I miejsce w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt w Mistrzostwach Bemowa
  2. II miejsce dziewcząt w piłce ręcznej w Mistrzostwach Bemowa

  3. III miejsce dziewcząt w sztafetowych biegach przełajowych w Mistrzostwach Bemowa

  4. III miejsce dziewcząt w piłce nożnej w Mistrzostwach Bemowa

  5. I miejsce chłopców w sztafetowych biegach przełajowych w Mistrzostwach Bemowa

  6. I miejsce chłopców w indywidualnych biegach przełajowych w Mistrzostwach Bemowa

  7. III miejsce chłopców w piłce nożnej w Mistrzostwach Bemowa
  8. II miejsce chłopców w piłce ręcznej w Mistrzostwach Bemowa

  9. I miejsce chłopców w unihokeju w Mistrzostwach Bemowa

  10. III miejsce dziewcząt w unihokeju w Mistrzostwach Bemowa

  11. I miejsce chłopców w koszykówce w Mistrzostwach Bemowa

  12. III miejsce chłopców w pływaniu w Mistrzostwach Bemowa

  13. II miejsce dziewcząt w koszykówce w Mistrzostwach Bemowa

  14. III miejsce dziewcząt w piłce siatkowej w Mistrzostwach Bemowa

  15. III miejsce chłopców w piłce siatkowej w Mistrzostwach Bemowa

Konkursy sportowe w roku szkolnym 2013/2014:

1) Anna Jałoszyńska, klasa 3E – srebrny medal w XLVII WOM w sztafecie olimpijskiej

 

2) Anna Jałoszyńska, klasa 3E – VI miejsce w XLVII WOM w indywidualnych biegach przełajowych

 

3) Marta Grzelak,klasa 3E – srebrny medal w XLVII WOM w ringo

 

4) Marta Grzelak,klasa 3E – srebrny medal w XLVII WOM w sztafecie olimpijskiej

 

5) Agnieszka Gawlik, klasa 3E – srebrny medal w XLVII WOM w sztafecie olimpijskiej

 

6) Martyna Szymaniak,klasa 3E – srebrny medal w XLVII WOM w sztafecie olimpijskiej

 

7) Julita Woźniak,klasa 3B – srebrny medal w XLVII WOM w sztafecie olimpijskiej

 

8) Barbara Bycina, klasa 3C – srebrny medal w XLVII WOM w ringo

 

9) Zuzanna Leszczyńska, klasa 3E – srebrny medal w XLVII WOM w ringo

 

10) Martyna Górska, klasa 3E – srebrny medal w XLVII WOM w ringo

 

11) Karolina Wojda, klasa 1F – srebrny medal w XLVII WOM w skoku wzwyż

 

12) Anna Jałoszyńska, klasa 3E – I miejsce w Konkursie na Najlepszego Sportowca Szkoły

 

13) Łukasz Pawlak,klasa 3B – srebrny medal w XLVII WOM w ringo

 

14) Łukasz Pawlak, klasa 3B – srebrny medal w XLVII WOM w lekkiej atletyce

 

15) Łukasz Pawlak, klasa 3B – brązowy medal w XVI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafecie

olimpijskiej

 

16) Maciej Wierzbicki, klasa 3C – srebrny medal w XLVII WOM w lekkiej atletyce

 

17) Maciej Wierzbicki, klasa 3C – brązowy medal w XVI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w

 

sztafecie olimpijskiej

 

18) Oskar Krzyżanowski, klasa 3F – srebrny medal w XLVII WOM w lekkiej atletyce

 

19) Oskar Krzyżanowski, klasa 3F – brązowy medal w XVI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w

sztafecie olimpijskiej

 

20) Przemysław Bieniasz,klasa 3F- srebrny medal w XLVII WOM w lekkiej atletyce

 

21) Przemysław Bieniasz, klasa 3F -brązowy medal w XVI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w

sztafecie olimpijskiej

 

22) Karol Bagiński, klasa 3D – srebrny medal w XLVII WOM w skoku wzwyż

 

23) Adam Dudkiewicz, klasa 2C – srebrny medal w XLVII WOM w ringo

 

24) Łukasz Pawlak, klasa 3B – I miejsce w Konkursie na Najlepszego Sportowca Szkoły

 

25) Łukasz Pawlak, Oskar Krzyżanowski, Maciej Wierzbicki i Przemysław Bieniasz zdobyli brązowe medale w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Radomiu startując
w konkurencji Sztafeta Olimpijska.