Szanowni Państwo,

w trosce o zdrowie naszych uczniów i ich rodzin decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, w dniach 12.03.2020 – 25.03.2020 Szkoła nie będzie prowadziła zajęć dydaktyczno-wychowawczych jak również zostaną wprowadzone czasowe ograniczenia w funkcjonowanie placówki.

W związku z koniecznością zapewnienia ciągłości rekrutacji do klas pierwszych oraz oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2020/2021 bardzo proszę o składanie wniosków do 20 marca 2020.

Wnioski można składać na dwa sposoby:
1. Wysłać skan wniosku i pozostałych dokumentów drogą mailową na adres placówki. Adresy mailowe i numery telefonów placówek można znaleźć na stronach przedszkoli lub na stronie Biura Edukacji

Adres e-mail naszej szkoły: sekretariat@sp364.edu.pl

2. Dostarczyć dokumenty w wersji papierowej do placówki. W placówce zachowane są zaostrzone reguły sanitarne: płyn do dezynfekcji rąk, ograniczony kontakt z pracownikami, zachowanie odpowiedniego, 1.5 metrowego dystansu między obecnymi w budynku. Ewentualne konsultacje udzielane są wyłącznie telefonicznie i mailowo. W naszej placówce wymagane dokumenty należy pozostawić u dyżurującego pracownika w portierni Szkoły, gdzie będą zabezpieczane w zamkniętych kopertach i przekazywane bezpośrednio do Komisji Rekrutacyjnej.

W przypadku niemożności otrzymania z zakładu pracy zaświadczenia placówki będą przyjmować oświadczenia rodziców o późniejszym dostarczeniu zaświadczenia z zakładu pracy.

W związku z powyższym wprowadza się również czasowe ograniczenie bezpośredniego kontaktu z pracownikami administracji szkoły (m. in. sekretariatu). Prosimy o zrozumienie i wsparcie działań, które mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa dzieci, młodzieży oraz pracowników szkoły.

Wojciech Barański