Szanowni Państwo,

w trosce o zdrowie naszych uczniów i ich rodzin decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, w dniach 12.03.2020 – 25.03.2020 Szkoła nie będzie prowadziła zajęć dydaktyczno-wychowawczych jak również zostaną wprowadzone czasowe ograniczenia w funkcjonowanie placówki.

W związku z koniecznością zapewnienia w wyjątkowych sytuacjach czasowej opieki najmłodszym uczniom Szkoły i tylko dla dzieci bez żadnych objawów chorobowych, zgodnie z rekomendacją Kuratorium Oświaty w dniach 12.03.2020 oraz 13.03.2020 dzieci będą mogły być doprowadzane i odbierane tylko przy drzwiach wejściowych, pracownicy będą pomocni przy organizacji przyjścia i wyjścia ucznia ze Szkoły.

W związku z powyższym proszę o niewchodzenie na teren Szkoły.

Proszę o zrozumienie i wsparcie działań, które mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa dzieci, młodzieży oraz pracowników szkoły.

Wojciech Barański